Kızlar hiç erkek dövdünüz mü?

Dövdüyseniz nasıl dövmeyi başardınız anlatır mısınız?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• küçükken kafasına kitap firlatmisdim okulda birinin sadece

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• 1. Sınıfta çocuk beni sevdiğini söyleyince dövmüşüm. Annem anlatır arada bu güzide anıyı. Ama ben hatırlamıyorum. Düzmece de olması mümkün.

0|1
    0|0
  • Okulda sırayı alıp kafasına atmıştım sonra da dövmüştüm bir güzel. s ölecekti ama sorun yok.

0|1
    0|0
  • Ben💪 en son lise 1 de dovmustum zaten herkesten dayak yinen ama ders almayip satasan bir cocuktu benim yasimdaydi ama boyu benden kisaydi okulun merdivenlerinde bana celme takti bende cocugu duvara yapistirip bogdum boynu falan mormor oldu birazdan yuzunu cirmiklamis olabilirim ama cocukluktada çok dovusmuslugum vardır.
    Belli olaylardan dolayı çocukken hep erkek olmak istedim ve erkeklerle falan maç yapardim öyle yani erkek fatma derlerdi bana 😂 şimdi genckizligin vermis olduğu şeyle tabi serpildim😂

0|0
    0|1
  • Dövmeye çalıştım diyelim.

0|1
    0|0
    • 3ay

Nasıl

• 3ay

Ben pek kavgacı biri değilimdir. Ama arkadaşım benim aksime sürekli sorun çıkaran biriydi. Kızıyla erkeğiyle büssürü kişiyle kavga ettim ondan dolayı. Birkaç erkeklede sözlü ve tokatlı kavgam olmuştur.

• 3ay

Masallah

• bir kavgaya karışmış bir çocuk vardı bizim okuldan hiçte sevmezdim kendisini. Bir gün okuldan dönüyorum baktım bunu bir güzel pataklamışlar yere sermişler. Bende fırsattan istifade iki tekme atıp uzaklaştım 😂

0|0
    0|0
  • 2. sınıfta tokat attımı bilirim birine

0|1
    0|0
  • Cocuk zayıftı ittirdim ayağı takıldı üstüne cıktım fırsattan yararlanıp hem ezdim hemde yüzünü çizdim boğazladım nefessiz bıraktım

1|0
    0|0
  • Eski sevgilim beni aldattığı için dövmüştüm. Ağzına yumruğu vurmuştum bir iki de tekme sonra canı yanmış olacak ki üzerime doğru yürümüştü arkadaşlar araya girmişti. Ergenlikti işte 😏😏😏

0|0
    0|0
  • Evet. Boy ve güç önemli değil önemli olan kişinin zayıf noktalarını bilerek taktik uygulamaktır.

0|0
    0|0
  • Dövmedim ama çok dövesim geliyor

0|0
    0|0
  • Boş arsaya düşen topumu alan çocuğu topu alıp kacicak sanıp tişörtünden tutup yirtmistim
    Bir keresinde de sınıf başkanıyken çok konusanlarin kafasına cetvelle vuruyordum bir erkeğin pipisine denk gelmişti yanlışlıkla üzülmüştüm 😊
    Daha da var 😃😃

0|0
    0|0
  • Bana yumruk salladi bende mecbur yere doğru egdim dengesi bozuldu dustu yere ustune ciktim bende çok zarar gordum ama onada zarar verdim

0|0
    0|0
    • 3ay

Üstüne mi cıktın

• 3ay

sanırım biraz irisin

• 3ay

Hayir o zaman zaten16yasindaydim

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben bir bayana el kaldıramam. O bana el kaldırırsa da canı sağolsun. Vurduğunda ıslak mendille ellerini silerim acımasın diye.

1|0
    0|0
  • bni doven kiz olmadi bakalim doven var mi :)

0|0
    0|0
  • 😁 bende merak ettim

0|0
    0|0
  • @sefilissa döverek severim diyor ;P o anlatsın beni nasıl dövdüğünü

0|0
    0|1
  • Bizim eski bir öğrencimiz vardı kickboxcu yemin ediyom bu sitedeki çogu erkegi zıplatır

0|0
    0|0
  • dövmezler severler onlar kıyımsızdırlardır bence

0|0
    1|0
Yükleniyor...