Çocukken sınıfta hep ezilmiş biri ömrünüz boyunca gözünüzde ezik midir?

Ben 7. snfta okul degiştirmştm gittigm okulda yeni açılmıştı baska kalabalık bir okula yardımcı olarak. Farklı okuldan gelen 2 kişiydik. bir ben bide baska bir kız. Mizaç huy karakter olarakta biraz fazla iyi niyetli insanlardık. Bizi hep ezdiler biri yanımıza yakınlaşsa ıyyy gitme onun yanına dediler törende sırada bile millet istiklal marşı okuycak oglum sıra olsanıza diyolardı bilerek bizim arkamzda kmse olmuyodu diger sınıflarda bize bakıyodu hep.
Birbirimze soru soruyoduk türkçe dersnde metinden. Hep beni bide o arkadasımı kaldırırlardı bizi rezil etmek için benmde türkçem iyi oldugu içn hep bilirdim. Kaç kez üzerimize yürüdüler iftira attılar saçma sapan şakalar yaptılar.
14 ysında olupta biyolojik olarak kız olan pek yoktu hepsi elletmş kızlardı. Dudaktan öpmeyi marifet sanıyolardı. Kaşımızı almıyoruz diye dalga geçerlerdi git üç lira vereymde kaşını aldır diye. Daha neler neler..
şu an 22 yasındayım hala özgüven problemim var o yıllardan kaynaklı ve yeni yeni atlatmaya calısıyorum. Bu akşamda eskilerden o sınıftan cok efendi bir cocuk vrdı kmseyle konusmayan onla annesini gördük ne düşünmştür hakkımda derken burda buldum kendimi.. Sizin böyle birine yaklasımınız nolur? Geçmiş yaşantısından dolayı onu dışlama olayınız olur mu? Saf biri olarak gelir mi gözünüze gene veya umursmadıgınız?

Güncellemeler:
Gnck

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...