Universitede ortam , arkadas yapmak cok mu zor?

Universiteye baslicam bu sene. Universitede ortam arkadas falan yapmak cok mu zor? Asosyal mi kalicam?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş bulmak çok basit ama doğru arkadaş çok zor dikkatli ol

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bulursun ben hazırlık okudum geçen yıl gerçekten her bölümden arkadaşım var rahat ol başta herkesle arkadaş oluyorsun zamanla gruplasma oluyor tek tük samimi arkadaşların kalıyor zaten çok olmasından ziyade dost olması önemli 😊

0|1
    0|0
    • 3ay

#GizliSoruyuSoran Kardesim sorun kapanmis o yuzden buraya yaziyorum. Galiba sendede biraz cekingenlik var, bendede vardi hem sevgilim olmuyordu ve cogu konuda islerime engel oldu. Sonra bicok psikiyatriye gittim bunu yenebilmek icin, hicbirinin faydasi olmamisti. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta yasandigi veya belkide hic yaşanmadigiyla ilerliyecegini bununlada alakali olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak ' sevdigin' biri oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

• Dert ettiğin şey de bu olsun 😊😊

0|1
    0|0
  • 1 hafta sonra kanka olursunuz :) ilk 2 gun cok sıkıcıydı ama tanistim

0|1
    0|0
  • Değil ama saçma sapan insanlar çok oluyor dikkatli seç.

0|1
    0|0
  • Kalmazsın merak etme bulursun arkadaş

0|1
    0|0
  • Hic zor degil kulüplere filan katıl etkinliklere katıl tanışmaya açık ol

0|1
    0|0
  • Hic zor degil

0|1
    0|0
  • Bunu bile gizliden soruyon bu ozguvensizlik le asla

0|1
    0|2
  • Çok çok kolay da sen yine de her önüne gelenle samimi olma

0|1
    0|0
    • 3ay

Kolay kolay samimi olamiyorum zaten korkum ondan

• Değil neden olsun ki

0|1
    0|0
    • 3ay

ben kolay kolay arkadaş yapamıyorumda

• 3ay

Mutlaka yaparsın çünkü kimse birbirini tanımıyor olcak. Kafan rahat olsun

• ne alaka yaa

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• bulursun

0|1
    0|0
  • git önüne gelen ortama dal, bu gençlik çok çekingen :) yemezler hacı adamı

0|1
    0|0
  • arkadaş bulursunda öyle filmlerdeki gibi birşey bekleme ondan 10 kat daha düşük ama eglencelidir üniversite

0|1
    0|0
  • aylar yıllar geçecek zaten illa ki arkadaşın olur, sen istemesen bile

0|1
    0|0
  • hazırlık okican mı bölüme mi geçicen

0|1
    0|0
    • 3ay

Sinavi gecersem okumicam hazirlik

• 3ay

valla en iyi çevre hazırlıkta ediniliyor bence ama bölümün de ortamları farklı her şekilde bulursun kendine uyan birilerini gerilme :)

• Yok be çok kolay

0|1
    0|0
  • İlk günler okula gitmemezlik yapma. İlk 1 hafta herkese kanka deme gözlemle insanları senin tarzında olan insanlarla konus 2 tane çirkin kız kanka edin çalışkan olsunlar aşık olma onlara

0|1
    0|0
    • 3ay

Insanlari dis gorunuslerine gore yargilamam

• 3ay

Yargılama zaten arkadas. Ol

Yükleniyor...