Annem bir hırsla çıktı gitti telefonu sürekli meşgul çalıyor, arabası uyarı veriyordu, ne yapsam? Korkuyorum?

Annemle babam kavga ettiler ama bu sefer çok büyük bir kavgaydı üst kattaydım aşağıda yer yerinden oynadı annem o hışımla çıkmış gitmiş, bir aşağı indim ortalık savaş alanı gibi. Annemin arabasında garajda yok, bide araba sağ ön lastiği kırmızı gösteriyordu, lastik basıncı kontrol ettiriniz diye. Annem bakmaz böyle şeylere sadece acayip hızlı araba kullanır. Sürekli arıyorum telefonu meşgul çalıyor hep 40 dakika boyu aralıksız aradım korkuyorum, babam denilen adam gayet rahat üstünü giyindi iş ile ilgili bir problem olmuş gecenin bu saatinde şöförü çağırdı gitti düşüncesiz bencil. Onun parasıda batsın kendide batsın şrfsiz. Günahım kadar sevmiyorum. Ama annem için çok korkuyorum ya başına bişey gelse ne yapsam? Bende çıksam mı? Ama şöförlüğüm iyi değil bide saat çok geç bende korkuyorum? Şrfsizi aramak istemiyorum ama meşgul diye arayıp söylesem ağlasam mı o bulmak isterse bulur eli kolu uzun?

0|1
07

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...