Dis teli takmis ya da hakkinda bilgisi olanlarr?

Dis telini taktiktan sonra yani ciktiktan sonraki surecte takilan seffaf bir plak var ya, disler eski pozisyonunu almasin diye, iste o plak konusmayi etkiliyo mu? Ve herhangi bir engel yaratiyo mu, iste konusma olsun agzi kapali tutma olsun...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben bütün gün kullanmamıstim geceleri takiyodum günlük sıkıntı yemek yiyemezsin hizli konusunca peltek gibi

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki sadece gece takinca etkili mi yani dislerin pozisyonunu koruyo mu? Ben eski haline donmelerini istemiyorum cunku:(

• 3ay

Sorun olmaz ya icin rahat etmezse evin icindeykende takarsin disari cikarken takmazsin

Erkekler Ne Diyor 4

• dis telı konusmaya etkı etmesken plak nasıl konusmana engel olsun? olmaz tabıkıde

0|0
    0|0
    • 3ay

Plak direk dislerinin tamamini kapliyo ya o yuzden sordum hani dis teli sadece yuzeysel ya

• 3ay

bir dislerin arkasina takilan tel plak var bide senin takip cikarabilecegin plastik plak var ve plastik plak dislerinin onunde tamamini kapliyo

• 3ay

özürdilerim cıkartılardan habersızdım ama hersekılde sorun yaratıcagını dusunmuyorum ^^

• takmasım

0|0
    0|0
  • O şeffaf şey geceleri takılır sadece.

0|0
    0|0
  • Hayır etkilemiyo alışıyosun yok gibi hissediyorsun hatta bişi hissetmiyosun

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki goruntu yani estetik mi yokla var arasi mi nasil bisey

• 3ay

6 sene tel taktım 3. Sınıftan lise 1 kadar böyle bişi görmedim ben :/ yanlış anlamışım pardon :/

Kızlar Ne Diyor 3

• Azcık etkiliyor ama plak sadece yatarken takılır?

0|0
    0|0
    • 3ay

Aa iyi o zaman, ben seyden bahsediyorum dislerin tamamini kaplayan seffaf plaktan. O sadece geceleri uyurken falan mi onemli

• 3ay

Ben bundan bahsediyorum, encrypted-tbn0.gstatic.com/images sen de ayni seyi anladin dimi

• 3ay

Yahu evet

• ben takmadım ya bana vermedıler

0|0
    0|0
  • O plagi zaten surekli takmiyorsun diye biliyorum gece takiliyor taktiginda da konusmayi engeller tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...