Kilolu olan insan değil mi?

Sadece 15 kilo fazlam var obezde değilim ama işyerinde herkes en ufak bişeyde laf atıyo yemek molasına çıktığımda az ye felan diye şakalaşıyolar şaka ama alınıyorum artık bişeyde diyemiyorum kalbim sıkışıyo o an. O kadar koyuyoki bana hergün işten ayrılmayı düşünüyorum. Midemde sorun var kilo veremiyorum suçmu hayatım boyunca hep dalga geçildim çaresi intihar etmekmi su bile içemiyorum o bile gözlerine batıyo

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sende seni böyle üzenlere gereken cevabı vereceksin kimsenin kimseyle dalga geçmeye hakkı yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimene yaaa verirsen sağlığın için ver artı sende gülerek takıl ben böylyim seviyorum kendimi de takılmaktan bıkarlar senin alındığının farkındalar ve üstüne geliyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şişmanlıkla alakası başka bişi vardır

0|0
    0|0
  • su iç. sıkıntı yok suda. ama yeme konusunda dikkat et.

0|0
    0|0
  • Zayıfla o zaman sende. İradene hakim ol.

0|0
    1|0
    • 3ay

Midemde ur var anladınmı zayıflayamıyorum ne anlayışsız geri kafalısınız

Kızlar Ne Diyor 5

• Üzme canım kendini onlar kendini bilmez insanlar. Ayrıca bir kişiye zayıfta olsan az ye denmez çok ayıp bana göre

0|0
    0|0
  • bende doğumdan sonra kilo aldım. normaldede balık etliydim ama şimdi iyice kiloluyum. obez değilim ama işte. insanların ağzı torba değil ki büzesin. takma kafana taktıkça iyice kilo alırsın kendi kafan rahat etmez sonra.

0|0
    0|0
  • Abi sağlık sorunun varsa başkalarının ağzını açtırma bile lafları ağızlarına sok

0|0
    0|0
  • Yesen de batar yemesen de, bosver.

0|0
    0|0
  • Lanet olası insanların düşük esprileri basit karakterleri ve geri zekalari. Takma kardeşim duymamazlıktan gel

0|0
    0|0
Yükleniyor...