Çocuğunuzun denizde çıplak gezdirirmiydiniz?

Evet bugün böyle bir manzara ile karşılaştım. Bir anne kız çocuğunu çırılçıplak çıplak bir şekilde denizde gezdirip oyun oynatiyordu. 2 yaşında bir kız tamam ama dünyamızda böyle bir sapıklık ve sunbyancilik varken bunu yanlış buldum. Bana kalırsa bebekte olsa çocukların da cinsel kimliği korunmalı. Siz ne dersiniz? ?

1|0
16|9

En İyi Erkek Görüşü

• Akıl vermek gibi olmasın fakat, çıplaklar kampı diye birşey duymuşsundur? sapıklardan, sübyancılardan izole bir yerdir kendileri? belki annede öyle bir yerde zannetmiş ve böyle bir hata yapmış diyelim biz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben çirkin bir şey göremedim çocuk 2 yaşında bu bakış açısı da nihat doganin etek giymeseymis bakış açısı demek istediğim tacizci guruh her sekilde tacize açık olur ne giydiginin onemi yok bkz ensar vakfı, eminim ensardaki çocuklar çıplak değildi, herneyse ama bir taraftan da haklısın benim çocuğum olsa yanından bir an ayrilmam her dakikasinda hayatinin, buyuyene kadar

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu seçenek sapıklık olarak değil çocuğun cinsel kimliğine saygı olarak görmelisin.

Erkekler Ne Diyor 8

• Arap ülkelerinde tehlikeli tabi.

0|1
    2|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hoş değil bence

0|0
    0|0
  • Subyancilik olsun olmasin, kiz veya erkek icin bu tur davranislari hos bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekte olsa gezdiririm. Kızda olsa gezdiririm tombişse gezdiririm. 2 yaşındaki bikini giyse ne olur mayo giymese ne olur

0|0
    0|0
    • 3ay

Ağzı sulanan onca sapık insan varken nasıl izin vereceksin sen kızına çok sevimli diye bakabilirsin ama başkaları o şekilde bakmaz

• 3ay

İkisini bir tutan zihniyeti taşıyan insanlar sapık işte. Bu kadar.

• 3ay

Sen sokma kenarları piştiği zaman görürüm

• Abartma derim.

0|0
    0|0
  • Ülkesine göre değişir

0|0
    0|0
  • bunda ne varki

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bebek de olsa avret yeri herkesin ortasında açılmamalı. Onların da hakları var ve anne babası da olsak haklarına saygı duymak zorundayız.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle üstelik sapık doluyken kız erkek demeden çocuklara cinsellik diyemek bakiyirlar

• 3ay

Ya sapık olsun olmasın. Burada çocuğun hakları söz konusu.
      İsterse dünya tertemiz bir yer olsun. Kim ister o bölgesinin görünmesini? Bu bebekler için de geçerli.

• 2 yaşındaki çocuğun kendi sınırları olur artık özelini bilir. Bebeklik değil zaten ilk çocukluğa girmiş oluyor artık. Saçma yani çıplak gezdirmek.

1|0
    0|0
  • bence bu saçmalık. bu şekilde düşünüldüğü için kadınlar kapatılmaya zorlandığı için açıklık görenler üzerlerine atlıyo

0|1
    2|0
    • 3ay

Ben öyle bir insan değilim kapatılır lugatimizda yok. Fakat 2 yaşında bir kız çocuğu insandır ve böyle sapık insanların olduğu yerde onun cinsel kimliği korunmalı.

• 3ay

Tamam ileride kızın olursa doya doya çıplak gezdir sende gez protesto edin bakalım nasıl duzelticeksin. Kaldiki kapalı bir aile değiliz mini emeğimide giyerim sortumuda ama kızımı çıplak gezdirmem

• 3ay

Çıplak gezdirmek ne sahildesin. Yanında üstsüz güneşlenen var. Tanga altlıkla. Bana saçma geliyor söylediklerin

• Kesinlikle öyle. Küçük yaştaki çocuğa nasıl davranıp nasıl eğitir isen ilerde aynı şey ile karşılaşıyorsun. Çocukların cinsel kimliği korunmalı sonuçta onlar çok masum ve birşeyler bilmiyorlar iken bizler bu konuda tedbirli olmalıyız

0|0
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle öyle çocuğa bir nereye olduğunu hissettirmek ona saygı göstermek lazım. Sonuçta annesi orada çıplak gezemezken kızına bunu yaşatması hoş degik

• 3ay

Aynen öyle ayrıca çocuklara 8 9 yaşlarında cinsel eğitim verilmeli ki çocuklar bir istismara yalnız kaldığında kendilerini koruyabilsinler

• Hayır tabiki.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yanlis. Ozellikle sapiklik iyice artmis durumdayken.

0|0
    0|0
  • ben denizi sevmiyorum :d zaten çocuğum olursa onuda götürmem :dd

0|0
    0|0
  • Yahu saçmalamayın mini minnacık çocuk sığ düşünüyorsunuz hepiniz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sigara düşünen sizsiniz. Bir bireyin cinsel kimliğinden bahsediyorum çocuk tecavüzleri artmışken üstelik bir kız çocuğunun çıplak gezmesi hoş değil

• 3ay

*SIĞ

• 3ay

Katılıyorum

• Katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • Bence hoş değil

0|0
    0|0
  • alışmaması için gezdirmemek lazım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum

0|0
    0|0
  • Çok yanlış bence de.

0|0
    0|0
  • Yanlis, bu kadar pis dusunceli insan varke heleki

0|0
    0|0
  • Normalde o yaşta bir çocuk çıplak yüzebilir teşhir olacak bir yanı yok çocuk daha. Ama dediğin gibi sapıklık varken malesef kötü sonuçlar doğurabilir. 1 aylık bebeğe tecavüz edilen bir ülkede yaşıyoruz sonuçra

0|0
    0|0
    • 3ay

Cinsel kimliğini zedelemek olur bu heleki 2 yaşında bir çocuk icin

Yükleniyor...