Bu olaydaki erkeklerin zihniyeti nedir?

Dün sabah saat 9 civarı, şehrin merkezinde iş hanına girdim. Dükkanlar yeni açılıyordu zaten. Ben fotokopici arıyorum bir yandan telefonda görüşme yapıyorum. İki erkek de beni izliyor. Ben onlara bakınca bakışlar çevriliyor ama belli de ediyorlar. Hayır bana bakmalarindaki mantık ne? Güzel de değilim zaten.
Kaç kişiye çıktı alacağım yeri sordum sağda, solda, şurda, burda dediler ama resmen oynattilar. Kaç defa içeri dışarı yaptım ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Biri bu durumu açıklar mı?
Bilerek yaptıkları apaçık belliydi. Bir de rahatsız edici bir şekilde bakışları vardı.

Kızlar, sizin de böyle yaşadığınız olaylar var mı?

Dipnot: Rica ederim, artık bakişlarinizi üzerimizden çekin!..

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Amaç belli dalga geçmişler

0|0
    0|0
  • kıyafetin nasıldı

0|0
    0|0
    • 3ay

Uzun kollu asimetrik kesim bol bir gömlek. Normal paca pantolon. Yani bakilacak kadar dikkat cekmiyordum.

• 3ay

Ya yok normal bir tipim işte. Onlar biraz... ligine bakiyorlardi. Bakislardan anlaşılıyor

• 3ay

o zaman geçmiş olsun ne diyeyim kötü insanlara denk geliyor insan bazen..
      ve soruyor nerde yanlış yaptım diye ama yanlış kendinde değil. sende işte böyle bir dönemden geçmişsin

• Hayatı dalga tarzında gören utanmaz mahlukatlar işte efenim; çok takmayınız

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben biraz erkeklerin bakislarina gonderme yaptim ki boyle olan varsa kendini duzeltsin. Terbiyesizlikten baska birsey degil

• 3ay

Aynen çok haklısınız 👏🏻👏🏻👏🏻

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...