Sırf çocuk var diye boşanmamak saçma değil mi?

Demek istediğim şu eğer bir karı kocanın arası boşanacak kadar kötüyse o evde ne huzur vardır ne mutluluk vardır. Sürekli tartışma oluyodur. Çocuk böyle bir ortamda büyüyeceğine çiftler boşansa daha mantıklı değil mi? Tamam benim çocugum yok belki o açıdan düşünemiyorum ama empati yapıyorum. Eğer ki benim annemle baba bu durumda olsaydı böyle bir evde yaşayacağıma boşansınlar isterdim. Tabi ki bahsettiğim boşanıp çocukla ilgilenmemek değil. Annesi de babası da yeterince ilgilenecek çocukla annesiz veya babasız büyüme durumu zaten olmamalı boşandılar diye. Siz ne düşünüyosunuz?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evli değilim ama anne ve babamın anlasamadigi bir ortamda yaşamak istemezdim yani ikisinide mutlu gormeli çocuk ayrı olsalar bile

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet ben de öyle düşünüyorum. Tabi ki eşiyle boşandıktan sonra cocugu boşlamamak şartıyla. Çocuga yeteri kadar ilgi gösterilecek

Erkekler Ne Diyor 1

• saçma deyil nedenini sor?

1|0
    0|0
    • 3ay

Sorayım. Neden?

• 3ay

Evet. Çünkü öyle bir durum olursa zaten annemle yaşarım. Babam da ayrıldıktan sonra beni boşlayacak biri değil. Yani sürekli arar sorar buluşuruz. Anne ya da bab eksikliği çekmem. O yüzden hayatımı etkilemez. Tam tersi hayatlarına daha mutlu devam edecekleri için sevinirim onların adına

• 3ay

peki baban derseki kızım sen benle yaşa ben sensiz yaşayamam çok üzülürüm hasta olurum ölürüm derse ne olacak?

Kızlar Ne Diyor 2

• saçma

1|0
    0|0
  • Bisansalar çocuk daha huzurlu olur.

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet ben de onu diyorum ama eleştiri alıyorum :D huzursuz evde büyüyeceğine boşansınlar öyle evde zaten psikoloji bozulur

Yükleniyor...