İnsanların sorunlarını dinleye dinleye psikolojiniz bozuldu mu?

Herkesin cevresinde vardir böyle insanlar sanki sizin derdiniz yokmuş gibi birde kendi dertlerini anlatır dururlar. Tamam abartmadan anlatirsin ama sizi psikolog olarak gören ve hergün derdini anlatan arkadaşlarınız var mı? Sizinde psikolojinizi bozdular mı?

İnsanların sorunlarını dinleye dinleye psikolojiniz bozuldu mu?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Var ortağım 😒 zaten moralim bozuk felaket habercisi mübarek görünce ölesim geliyo

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen haci
    Tamam herşeyi kaldırırım her derdi taşırım haci sıkıntı değil buluruz elbet bir yolunu fakat kimseye birşey anlatmıyorum diye birde beni dertsiz, sülalesi rahat, hiç bir sıkıntısı olmayan biri sanıyorlar ya kafayı yiyorum.
    Bir de geçip bununla beni eleştiriyorlar ya, daha hiç birşey demiyorum ak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yok Meslek askerlik olunca zaten psikolog gibi oluyor insan.. O nedenle pek dertlerden dolayı problem olmuyor.

1|0
    0|0
  • Hayatta insanlar bir çok şey yaşıyor bunlarıda sadece anlatarak rahatlıyor bence sana guvendigini gösterir iyi bir dinleyici oldunu güzel bişey yani :)

1|0
    0|0
  • Kimsenin sorunuyla uğraşamam

1|0
    1|0
  • ben dert küpüyüm zaten herkes gelir anlatir gider ama sonra giderler hayat budur iste

1|0
    0|0
  • bozulmadı

1|0
    0|0
  • Dinliyormus gibi yapmayı öğreniyor insan. Hatta bir level ileri gidip anliyormus gibi bile gozukebilirsin. Birde zirve var tabi son level: anlamadan dinlemeden tavsiyede bulunabiliyorsun :)

Ben gelisimimi tamamladım bu konuda :)

1|0
    0|0
  • Bozulmadı

1|0
    0|0
  • Zaten çok rahat psikoloğum diyebilirim artık.

1|0
    0|0
  • Yardımcı oluyorum da bakıyorum hiç düzelme yok banane derim. İnsan biraz dirençli olur değil mi

1|0
    0|0
  • aslında bakarsan herkesin bir derdi var da dinlemekte ayrı bir dert evet... düşünüpte sende dertlerini başkasına açasın gelince bir yoldaş arıyorsun kendine :) ya da bırakalım herkes kendi derdinde boğulsun yau bize ne :P

1|0
    0|0
  • "Kimse bana bir şey anlatmasın" demenin kısa yolu sanırım :D

1|0
    0|0
  • Her zaman dinlerim. Tecrübe de olur benim için ve yardımcı olabileceğim bir şey varsa her zaman yardım ederim.

1|0
    0|0
  • Sorma ya dert babasını aratmıyorum

1|0
    0|0
  • Ben bu oyunu bozarım 🙈

1|0
    0|0
  • Anlatan var dinliyorum sıkıntı yok benim için

1|0
    0|0
  • Negatif insanlardan uzak durdugum icin bilemicem

1|0
    1|0
  • Dert babası oldum sanki

1|0
    0|0
  • dinleme kardesım dinleme hatalarını yuzune soyle sal üzenin üstüne. bunudamı ben soylıyım :)

1|0
    0|0
  • Bozmadılar, istersen sen de anlat.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Olmaz olur mu hiç :) Ben anlattığımda aman kanka ne takıyosun boşver ya derler. Bozuk olan psikolojim onların sayesinde daha da bozuldu

1|0
    0|0
  • Çok bunaltiyorsa dinlemzsin

1|0
    0|0
  • Zamanında karşılıklı sorunlastigim insanlar oldu ama bir raddeden sonra ne sorun dinler ne de anlatır oldum

1|0
    0|0
  • aynen oyle

1|0
    0|0
  • Bazen dinluyormus gibi yaparım maksat gönlü hoş olsun

1|0
    0|0
  • Bn psikolog olmak istediğim için No problem

3|0
    0|0
  • Yo ben seviyorum dinlemeyi