İngiltere'de kadınların %52'si tacize uğruyor?

İngiltere'de kadınların %52'si tacize uğruyor ? Düşünceleriniz nelerdir?
Haber LİNKİ

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de çok çok daha fazlasi tacize ve tecavüze ve maalesefki çocuklar da cinsel istismara uğruyor. Ve bunlarin yarıdan fazlası etrafın ayiplayici düşüncelerine maruz kalmamak için saklıyor ailesine dahi söyleyemiyor, Ayiplanmasi utanmasi gereken kendileri olmadigi halde... Bilmiyorum bu konuda ne yapilmali en agir cezalar dahi caydirici olmuyor ne yazikki. Utanç verici bir durum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• İngiltere de bir çok arap ve pakistanlı yaşıyor. Tacizlerin bir çoğunu da onlar gerçekleştiriyor, pakistanlıların yaptığını sanmıyorum ama araplar her yerde abazanlik yapıyorlar. Almanya-da bir grup arap kaç tane kıza tecavüz etti allahın belaları keşke hepsi evrenden yok olsa

0|1
    0|0
  • tek tek saymışlar mı

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin de alt kalır bir yanı olduğunu düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Bizim ülkemizde tacize uğramayan kadın yok. Bunu tartışmalıyız bence.

1|1
    0|0
  • Aslında bizim insanımız muslumanlari kötülemek için elinden geleni yapıyor
    En az taciz en az hırsızlık yine muslumanlarin ülkesinde oluyor
    Dünyanın en çok hırsızlık yapıldığı yerde ABD dır
    En az yapıldığı yer Arap şeriat ülkeleridir
    Demek su ki yabancıları övüp övüp bitiremeyenler e örnek olabilir

0|1
    0|0
  • Bizimkiler oraya mi gitmiş yoksa :D

0|1
    0|0
  • Utanç verici

0|1
    0|0
  • Bizde ugruyoruz ve bence yüzde yuzumuz. Daha dün arabayla takip edildim ve korkunctu :/

0|1
    0|0
  • Batıyı örnek gosterenlere gelsin bu da

0|1
    0|0
  • Bu oranlarla bir de kalkıp Türkiye'yi abaza ilan ederler. Ne farkları var bizden?
    Ne desem bilemedim.

0|1
    0|0
  • tek ülke Türkiye değil demekki

0|1
    0|0
  • Turkiyede hepsi

0|1
    0|0
  • Avrupa avrupa diye övünüyorlar bir de...

0|1
    0|0
  • geri kalanları da tecavüze mi

0|1
    0|0
  • Demekki tek ülke biz değiliz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Suç oranı hapishanelerin doluluk oranlarıda filan baksanız şaşarsınız zaten. Özelikle varoşlarda çeteleşme gruplaşma var suç işlemeyenleri kendilerinden saymıyorlar bu oluşumlara girmek isteyenler kendilerini ispat etmek için hırsızlık gasp gibi şeyleri yapmak zorunda çoğununda sabıkası vardır. Geceleyin erkek olsun kadın olsun bu bölgelerde dolaşmanın sonucunda tecavüze , gaspa, hırsızlığa hatta ölüme ugraşamanız çok olası. Bu bireyler suç işlemeyi marifet olarak görüyorlar işlemeyene yabancı gözüyle bakıyorlar. Ne olaylar var sırf okulda bir cocukla kavga etti diye abisinin yabancasını alıp cocuga sıkanımı dersin bunlar hep gerçek yaşanmış olaylar.

0|1
    0|0
  • Kızlar şimdi taviz edenlerin Türk olduğunu iddia edebilir hazır olun.

0|1
    0|0
  • Dünyanın neresinde olursa olsun karşı çıkılması gereken bir şey

0|1
    0|0
  • Aa olur mu ya 1 yanlışlık vardır Avrupa da olmaz öyle seyler ajdkf

0|1
    0|0
  • Abazalar her yerde sjshfj

0|1
    0|0
  • Türkiye öyle türkiye böyle diyip ülkemizi begenmeyenler okuyun.

0|1
    0|0
  • bu taciz olayları neden arabistanda iran da falan olmuyor? yıllardan beri batıya avrupa özendikde neoldu? batı özentili tv programları izleyen çocuklar böyle büyüyor. onları savunanları örnek alıp göt baş açıp geziyolar. gelecek nesilin geleceği içler acısı malesef.

1|0
    1|0
  • Ruya memleket yaa

0|1
    0|0
Yükleniyor...