Hoşgörülü müsünüzdür 😊😄 ?

Yoksa tahammülsüz sinirli biri mi? İnsanlara tersleyici ağzı köpüre köpüre çirkefce konuşanlardan nefret ediyorum. Ne kaybedersiniz ki tebessümle saygıyla konuşsanız? Ben hemen tebessüm ederim karşımda ki relax olsun diye ama bazıları çok tuhaf neyse üzücü.. 😄😊

0|2
26|37

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir sınıra kadar hoşgörülüyüm. Sonrasında kalk kırmamak için konuşmayı keserim , her şeyine 'haklısın ' derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• İnsanı ve insanlığı severim. Ama sabrın da bir sınırı olduğunu nadiren de olsa öğretenler çıkmıyor değil.
    "Not: Nickim GeceSövenAdam diye önüme gelene sövmüyorum. Onun ayrı bir muhabbeti var. Artık Nickini değiştir, bu isim sana yakışmıyor vs. muhabbetlerini bir kenara bırakma vaktidir diye düşünüyorum :)

2|0
    0|0
  • Tebessümlerim dahi, sinir bozabileceği absürdlükte, kendi nirvanasını yaşayan bir dünyada yaşıyoruz; ne hoşgörüsü? :))))))

0|0
    0|0
  • bana saygıyla konuşmayan dıştan dolayı yargılayan insanlara o nefret ettiğin karaktere bürünürüm. ilk önce siz yakışıklı olmayan erkeklere biraz hoş görülü davranın. malum çirkinler keko yakışıklılar cool

0|0
    0|0
  • oldukça hoşgörülü bir yapım var. .

0|0
    0|0
  • fazlasıyla hoş görülüyüm. bugün düşmanlık yapan biri yarın gelse ekmeğimi onla bölüşürüm o derece yani

0|0
    0|0
  • Karşımdaki insana bağlı hoşgörülü davranıp davranmamam

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya işte dediğim tipler hiç bişey yokken anlamadan etmeden çemkirenler tipler

• elimden geldiği kadar

0|0
    0|0
  • Adamına göre

0|0
    0|0
  • Evet ama Galatasaraya laf atan 2 cuguli gorunce kafam atiyor

0|0
    0|0
  • Öyle olmaya dikkat ederim

0|0
    0|0
  • Rahatım inceden lafı sokarim. Ama gerekirse kafayı cakarim

0|0
    0|0
  • Hos gorulu

0|0
    0|0
  • Istesemde. tanimadigim. birini. kiramiyorum reddedemiyorum ama. tanidigiimsa kiziyorum. sinirliyim. biraz gulemiyorum😊

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de kıramam karşımda ki çirkinleşse bile sakince gülerek cevap veriyorum en büyük ders oluyor suratında ki boş bakışı görünce 😄😊

• 3ay

Sen psikolog olmussun. ya ama kendine muslumansin oyle. yaparaj karsindakini delirtiyosun ama kendin. rahatliyosun iiymus😂

• evet :)

0|0
    0|0
  • Hoşgörülüyüm kardeş

0|0
    0|0
  • Dini konular haricinde hoşgörülü olduğumu düşünüyorum ki dini hükümler kesin ve nettir. Aksi düşünelemez ve yorum yapılamaz.

0|0
    0|0
  • hosgorulu

0|0
    0|0
  • Hiç sorma ya 👁👁

0|0
    0|0
  • Kadınları her fırsatta asagilamaya calisirim ama erkeklere cirkeflik yapmam pek

0|0
    0|0
  • kişisine göre

0|0
    0|0
  • bazen.

0|0
    0|0
  • Çok hoşgörülü bir insanımdır ☺️

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • o tolerans

0|0
    0|0
  • evet var öyle tipler ne var bu kadar ciddi olacak anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Ben birs tuhafım.. bazen istediğimi söylerim..

0|0
    0|0
  • Genelde tahammul edemiyorum agresiflesiyorum

0|0
    0|0
  • İnsanlar umrumda değil genelde güler yüzlüyüm ama karşımdakinin ne düşündüğüm gram umrumda değil

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • Ne güzel :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 25

• Hayir, değilim.

1|4
    0|0
  • Hoşgörüyü tohum gibi ekmek istiyorum insanların kalbine ve dünyayı güzelleştirmek

1|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Tahammüllü ve sakinim şükür

1|0
    0|0
  • Bu ara kimseye tahammülüm yok

0|0
    0|0
  • karşımdaki adamın tavrına göre konuşurum eğer saygı sevgi yerlerdeyse benim ona saygı gösterme derecemde o kadar düşüktür yani adamına göre muamele gibi bişe

0|0
    0|0
  • Genelde hoş görüluyumdur

0|0
    0|0
  • tahammül edemem asla

0|0
    0|0
  • Bazen hak edene cevabını vermek gerekiyor ama yinede çoğunlukla boş veriyorum gidiyor onun haricinde evet öyle biri olduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hı hıı ☺ ama bazılarına hoşgörü yaramayabiliyorr maaleseff

0|0
    0|0
  • Hoşgörülü davranirim her zman

0|0
    0|0
  • Hoşgörülü

0|0
    0|0
  • Evet karadeniz damarıma basacak birşey yapmadıkları sürece hoşgörülüyümdür. 😇😇

0|0
    0|0
  • Son raddeye kadar hoşgörülüyüm. Sonrası kimsenin ahını vahını dinlemem

0|0
    0|0
  • Sen iyi olursan karşılığınıda öyle alırsın o yüzden hoşgörülü olmak iyidir :)

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • ısrarcı cahil görgüsüz insanlardan haz etmem saygı da göstermem.

0|0
    0|0
  • Tahammülsüzzzzz

0|0
    0|0
  • Duruma gore degisiyo..

0|0
    0|0
  • Sabır taşıyım

0|0
    0|0
  • Adamına göre :D

0|0
    0|0
  • Yerine göre canım

0|0
    0|0
  • Hayır değilim

0|0
    0|0
  • beni sinirlendirmek neredeyse imkansızdır

0|0
    0|0
  • Sinirli ve gergin bir yapım var ama uslüp bilirim saygısız değilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...