Neden herşey kızlara çok görülür?

Kızlar neden özgür değil (aile kısıtlamaları) Neden erkekler istedigi saate kadar gezip tozarken kızlar gezemez ya da sevgilisi olamaz?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Tr deki eğitim düzeyi bunun en büyük sebebi. Aile kısıtlamasının tek sebebi eğitimsiz sapık öküzlerin başıboş mayın gibi ortada gezinmesi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Aynen haklisiniz ama ülkedeki durumlari biliyonuz.

1|0
    0|0
  • Özgecan gibi kızlarımızın başına bir iş gelmemesi için olabilir mi? Erkekler kadınlara göre kendini koruyacak güce sahiptir bunun bilincinde olun.

Sokaklar böyle olmalımı? Asla.. Topunun canı cehenneme..

0|0
    0|0
    • 3ay

İyide biz onu dusuncek akla mantığa sahibiz zaten. Gecelere kadar geziyim demiyorumki gündüz bile istedigim gibi gezemiyorum

• 3ay

Yani bu durumlari dusunecek akıl var ona göre saatinde evde oluruz diyorum anladin?

• 3ay

Sen beni anladınmı? :)

• Biz erkeklerin kötü olanları yüzünden sizin savunmanız berbat gece 12 de 5 erkek sıkıştırsa seni kaçabilcenmi bitti malesef böyle erkekler yobaz çoğu kötü düşünceli mantıkta şu bu saatte kızın sokakta işi olmaz varsa bizede helaldir bunu diyen adamlar gördüm şerefsizler

0|0
    0|0
  • Orta bozuk ailen koruyor seni

0|0
    0|0
  • Bende erkek olarak gezmeye korkuyorum kadına özgü durum değil tabi kadınlar kendimi savunacak güce sahip değil sonra özgecan benzeri olaylar oluyor toplumdaki herkes iyi değil ki rahatça istediğini yapasın

0|0
    0|0
  • toplum cahilse kadınları hor görür onlara layı görmezler mesela çoğu erkek için araba süren kadınlar hor görülür

0|0
    0|0
  • Ataerkil toplum.

0|0
    0|0
  • Sevgili konusunda bence erkeginde olamaz kızında ama diğer konularda erkek özgürdür çünkü ne laf atacak kimse nede yolunu kesecek birileri vardır bu dünyanın kanunu bu insanlar kendilerinden güçsüz kadınları ezdikleri için böyle kurallar var

0|0
    0|0
  • islami ülkelerde öyle.

0|0
    0|0
  • Çünkü kızlarımızı çok seviyoruz korumak istiyoruz da ondan

0|0
    0|0
  • Sonra tecavuze ugrayin bir kenara atilin diimi 😕

0|0
    0|0
  • Çünkü böyle olması gerekiyor hatta verilen haklar bile geri alınmalı bence

0|0
    1|0
  • Çünkü erkeklerin aşk objesi

0|0
    0|0
  • abartma istersen

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne abartmasi be

• 3ay

Sen cok olgunsunki empati kuramiyosun yazik

• 3ay

tamam uzatmasak mı artık sen git özgürlüğü kovala şeker kız

• Ne güzel sevenin var

0|0
    0|0
    • 3ay

Seven mi ne sevmesi ya hic birsey yapmadigim halde guvenilmemek sevilmek mi?

• 3ay

Kadinlarin namusu varsa sizdede namus var

• 3ay

Yanlış anlamışsın namus derken erkeğin eşini ve çocuklarını korumasından bahsettim

• Kızlar çok çabuk kandırıldıkları için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kizlari korumak amacli yapiyorlar bunu..

1|0
    0|0
  • Müslümanlarda öyle sadece

1|0
    0|0
  • Ayne oyle cok ayrımcılık onalr istedigini giyiyo

1|0
    0|0
  • Çünkü cinsiyetçi bir toplum cinsiyetçi bir dünyadayız kardeş

1|0
    0|0
  • Türkiye'de böyle

0|0
    0|0
  • Yo ben de Özgürüm. Gece çok geçe kalmam bu kendi tercihimdir ama arkadaşlarımla çıktıysam gece geç de girebilirim eve ailem bişey demez

0|0
    0|0
Yükleniyor...