Telefonda konuşamama yardım edin arkadaşlar?

Mesela sanalda biriyle tanıştım ve buluşma filan olucak buyuk ıhtımalle fakat telefonla konusmak ıstıyor mesela ben acayıp cekınıyorum baya ozguvensızlık var mesajlasırken baya baya rahatım fakat konusmaya gelınce konu bulamamaktan mal gıbı konusmaktan ve sesımde cocuksu bıraz konusma stılımı begenmıyorum ve bunlardan dolayı korkuyorum lutfen bana oneriler verin yardım edin aşmak istiyorum bu sorunu

Güncellemeler:
Ve benim konuştugum kişide kız eşcinselim ve aktif biriyim fakat sesimle bunu ispat edemicem ve mesajdaki gibi baskın bırı oldugumu nasıl kanıtlayabılırımkı korkuyorum anlıcagınız

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak o konu bulsun :)

1|0
    0|0
    • Şimdi işin gerçeği ben eşcinselim yargılamayınız

• cinsellik niye konuşayım :D

• Yahu konuya hakim ol. Aktif taraf sen ol diye. Sen demiyor musun konuşacak konu bulamıyorum :)

En İyi Kız Görüşü

• ayni bunu de ona öyle konus

0|0
    0|0
    • Bunu diyemem ben kendimi ona farklı yansıttım farklıda degıl öyleyim fakat konuşurken böyle fobiler var ve bilmesini istemiyorum ama bu durumdan kurtulmak ıstıyorum

• ama konuşamam ki

• baskasiyla konus

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sanaldan tanismismis genclige bak vay bee

1|0
    0|0
  • Benim gibi telefon fobin var heralde

0|0
    0|0
    • Sanırım öyle deli olmak elde değil aslında bu gerçek hayatta da öyle biriyle konuşurken gereksiz heyecan yapıyorum göz göze bile bakamıyorum ne soylıceklerım aklıma gelmiyor ama sanalda baya ıyı konusurum ne yapıcagımı sasırdım

• yüzünü görmediğin birinden çekinmen doğal önce tanıs gözün tutarsa numaranı ver her tanısıgına nıye böyle yıllardır tanır gıbı numara verıyonuz anlamıyorum

0|0
    0|0
    • Numara vermedım zaten sadece normal olarak konusmak ıstıyor yakın olmak ıstıyor ama ne konusucagımı kuramıyorum telefonda sesım de cok cocuksu o da korkutuyor

• telefonda konusma zaten bu çok saçma bence ilk yüz yüze görüşmen daha doğru bence olamzsa yol yakınken ayrılırsın telefonu verınce rahat bırakmaz dıye düşünüyorum

• Rahat bırakmasın :D istemiyorum zaten bende başkaları gibi 5 saat konuşmak istiyorum fakat çok zor benim için

• Bisey olmaz erkek konussun sen dinle

0|0
    0|0
  • Seni böyle sevmeyen zaten yüzyüze iken hiç sevmez

0|0
    0|0
    • Fakat mesajlarda kendimi iyi ispatlayabılıyorum fakat telefona gelınce garipsiceğini düşünüyorum ve yargılamayın ama o kişi benim gibi bir bayan zaten

• Ooo efsane lezsin. Ya da biseksüel? Ya ne sıkıntı olacak

• Bisexuelım evet ama kadınlara agırlıklı, bu korkuları nasıl aşıcam bilmiyorum

• özgüvenziz biriyle buluşmakta kötü olur ya

0|0
    0|0
    • Daha buluşma yok fakat dogal olarak konusmak ıstıyor

• mesajlaşmak çok sıkıcı bişey eğer birkaç gün daha konuşmazsan adam skılabilir

• bende öyle düşünüyorum o yüzden bu sorunu aşmak için çözüm önerileri arıyorum garip bir durum bende 4 5saat telefonda konusmak istiyorum o kadar yakın hissediyorum fakat korkularım var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...