Futbolla ilgilenmeyen erkeklerin futbolla ilgilenen kadınları "erkeksi" olmakla suçlaması?

Futbolu sevmeyen bir erkek neden futbolu seven bir kadını erkeksi olmakla suçlar? Eğer futbol erkeksilik demekse sen neden ilgilenmiyorsun o halde? Sen az mı erkeksin? Veya tam tersi futbolla ilgilenen bir kız futbolla ilgilenmeyen erkekle neden dalga geçmeye çalışır? Futbolla ilgilenmemek kadınsılık katıyorsa sen neden ilgileniyorsun?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Futbolu hiç sevmedim sevemiyorumda. Saçma geliyor bana

1|0
    0|0
    • 3ay

Olabilir yani ben bu sporun bir insanın erkekligiyle alakası olduğunu düşünmüyorum ama futbolu seven kızı "erkeksi" olarak görüyorsan kendinle çelişiyorsun demektir

• 3ay

Bence de herkes dilediğini yapmalı:))

• 3ay

Herkesin kendi karakteri kendi seçimi kimse baska biri degil herkes kendisi sonucta 😊

En İyi Kız Görüşü

• alakasız bence fenerbahçe taraftarıyım (holiganı değil) maçları takip ederim ara sıra tribüne bile giderim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Futbolla ilgilenmeyen erkekler konuşmasın ya :))

0|0
    0|0
  • 3. sınıfa giden kız kardeşim var peste beni alıyor

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenmeyen erkek mi olur ya? Benim futbolla ilgilenen kızlar aksine hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Aklımda deli sorular

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla katiliyorum sana. Ben mesela tam bir futbol ve Galatasaray asigiyim. Zamaninda ofsayti ogrettim erkek arkadasima.. O da degisik bulmustu. Asil bunu degisik bulmasi degisik. Go girl!

0|0
    0|0
  • Erkek futbol izlesin oynasin bisey yapsin ya ucundan yakışıyo

0|1
    0|0
    • 3ay

Ya yakışıyodur doğru ama ben kadınların futbol izlemesine olan tepkiye irite oluyorum

• 3ay

Bende çok mi garip bişey illa modayi mi takip etmem magazin programi mi izlemem gerek yani

• çünkü sporda bile cinsiyetçilik yapacak kadar salaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...