20 gün içinde değişmem lazım yardım?

Selam millet. 20 gün sonra toplu bir buluşma olacak. Benimde o güne kadar biraz dış görünüşümü düzeltmem lazım. Kilo verme, kas yapma, yeni bir saç stili, sivilce ve siyah noktaları geçirmem gerekiyo. Aklıma ilk size sormak geldi. Yardımınızı esirgemeyin. 20 günde biçok şey değişebilir

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• 20 günde sıkı bir diyetle 5 kilo verebilirsin sporla beraber tabiki. Sonra sac stilini değiştirebilirsin.
    Siyah noktalar için kil maskesi yap limon suyu ve kili karıştırıp yüzüne sur kuruyana kadar bekle yıla sonra nemlendirir.
    Çıkan sivilcelerin üzerine direk limon suyu damlat ve gece uyu sabah yok olmaya başlayacaktır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 20 günde kas yapmak mı kilo vermek mi sivilce ve siyah noktaların geçmesi mi herşey aynı kalacak hiç ümitlenme boşa

0|0
    0|0
    • 3ay

tam anlamıyla olmayacak olsa bile boş boş oturmaktansa azda olsa ilerleme kaydetmek daha mantıklı bence

• hepsini yaparsında kas işi zor ya

0|0
    0|0
  • 20 günde bunları gerçekleştiremezsin

0|0
    0|0
    • 3ay

en azından bir ilerleme kaydedebilirim?

• 3ay

20 gun boyunca saclarini uzatip yüzüne göre profesyonel bir yerde kestirebilirsin yüzün için iyi araştırıp bir maske bulup 20 gün boyunca uygulayabilirsin ve 20 gün boyunca ekmek yemeyerek günde 1 2 saat yürüyebilirsin o halde

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş ben bu söylediğin şeyler için iki buçuk yılımı vercem ki şu an için buçuğunu vermiş durumdayım. Daha iki yılım var. Sırayla yapıyorum. Onlar öyle hemen olacak şeyler değil

0|0
    0|0
    • 3ay

aşırı bir kilom yok ama fazlam var. Öyle senin hedeflediğin gibi üst düzey kas yapımından bahsetmiyorum ben. olduğu kadar..

• 3ay

Üst düzey bir kas yapmicam zaten. Ha tabi ciddi bişiler olacak ama yine de az çok dikkat çekici bişiler olması için 1-2 ay lazım

• 3ay

Şu an için yapabileceğin tek şey, o biraz fazlası vermek ve farklı bir saç stili oluşturmak

• biraz abes kaçacak ama bir tarafıan sihirli deynek soksan bu sürede bu saydıkların nafile :)

0|0
    0|0
    • 3ay

olduğu kadar hocam

• 3ay

kilo ve kas yapamazsın ama spor yaparsan o güne yürüyüş şeklin değişir az birazda olsa. saç sakal stili kolay onu kuaförün sihirli ellerine bırak, giyim tarzını da göz zevki iyi olan bir arkadaşından yardım alarak yapabilirsin. sivilce ve siyah nokta konusunda bir fikrim yok

• Toplu buluşma derken anlamadım

0|0
    0|0
    • 3ay

okul arkadaşları falan hocam

• 3ay

Ha tamam anladım da neden kasıyon ki bu kadar boşver takma bence

• 3ay

dönem içinde dış görünüşle ilgili yaşadığım bikaç sorun olduğu için bazı kişilerin laflarını ağzına tıkmak için. Zaten genel olarakta önemli zaten

Yükleniyor...