Çocukluğumuzdann?

Çocukluğumuzdan bugüne kadar değişen şeyler neler sizce

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukken hepimiz masumduk hayat daha güzeldi , renkliydi; sonra büyüdük ve kirlendik. Masumiyetimizi kaybettik. Hayat karardı. Geleceğe , hayallerimize karşı umutlarımızı kaybettik. Gerçeğin ne kadar acı ve dehşet verici olduğunu gördüğümüz de hayallerimizden de o kadar uzaklaştık ve hayal edemeyen , sadece ay sonu alacağı maaşı düşünen bir toplum haline geldik.

Kısacası ignorance is bliss. . .

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Eskiden sokaklardan eve gelmezdik futbol yakartop saklambaç misket... şimdikileri dışarı çıkartamıyorsun. Eskiden (görgüsüzlük gibi olucak ama söylemezsem olmaz) haftada en az 2 gün pirzola yerdik ben yarım kilo yerdim şimdi kilosu 64tl en son yiyeli rahat 10 sene olmuştur. Eskiden 50tl ile migrosa girer 1 alışveriş arabasını tıklım tıklım doldururduk şimdi 2 parça eşya 50 tl. Eskiden özel hastaneye gidebilirdik para değerliydi şimdi devlet hastanesinin almamızı istediği ilaçların parasını ödeyemiyoruz ve eskiden babam yazları sadece 4 ay çalışır bütün sene o bize yeterde artardı, şimdi annemle babamın emekli maaşları var + ikiside çalışıyor + bende çalışıyorum ama zor yetiyor. Sağolsun tayyip ülkenin içine s. çtı

0|1
    0|0
  • tum dunya

0|0
    0|0
  • benim çavuş general oldu mesela

0|0
    0|0
  • sakalım çıktı boyum uzadı saçım uzadı

0|0
    0|0
  • yaşam ve hayat düzenim

0|0
    0|0
  • değişmeyen neler var deseydin keşke

0|0
    0|0
  • Hayat görüşü

0|0
    0|0
  • Boy kilo saç hayattaki insanlar

0|0
    0|0
  • Cok sey

0|0
    0|0
  • Ülkem değişti.

0|0
    0|0
  • Üşüyoruz Polyanna.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• komple ben değiştim

0|0
    0|0
  • Guzelligim bebekken çok guzeldim hey gidi hey

0|0
    0|0
  • Zaman

0|0
    0|0
  • Değişmeyen ne kaldı ki? herşey değişti

0|0
    0|0
  • Çook şey

0|0
    0|0
  • kişiliğim değişti

0|0
    0|0
  • Herşey

0|0
    0|0
  • Her şey.

0|0
    0|0
  • değişmeyeni sormak daha mantıklı olurdu

0|0
    0|0
  • Samimiyet

0|0
    0|0
  • isteklerim. kesinlikle çocukken daha ufak ve mutlu edebilecek şeyler isterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...