Sizce Insanlar neden #ks de tanimadıkları insanlar hakkında kötü ve kaba yorum yapmak gereği duyarlar?

Sizce Insanlar neden #ks de tanimadıkları insanlar hakkında kötü ve kaba yorum yapmak gereği duyarlar? Neden tanımadıkları birinin kalbini kırma gereği duyarlar.. bunun adı kötülük mü? Ve çok üzgünüm ki bu insanlar gerçek ve real ve gerćekten varlar.. keşke sadece sanal olabilselerdi... #iyiolun..
Sizce Insanlar neden #ks de tanimadıkları insanlar hakkında kötü ve kaba yorum yapmak gereği duyarlar?

0|1
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynı dertten bende de var. Ama şöyle de bir gerçek var bu sitenin bir anlamı var. Belki de reel de sorulamayan şeyleri burada sorarak doğru sonuçlar elde etmeye çalışıyoruz. Düşünki bu insanlar bu sorulara cevap vermekten bile aciz. Kabalığı moral bozması da ayrı bir dert. Yaptığım doğru ve olumlu yorumları yanlış anlayıp tersleyen, konudan atanlar var.

1|0
    0|0
  • Bu yazdıklarını, empatiden yoksun,
    insan gövdeli yaratıklar yapıyor.
    Engelle gitsin,
    kafana takma. ;)

1|0
    0|0
  • Adamına göre.

1|0
    0|0
  • İnsanlar senin mutluluğunu kıskanıyor tatlım sen boşver takma onları etrafından uzaklaştır

1|0
    0|0
  • Aman koyver

1|0
    0|0
  • Gerçekte yapamadıklarını burda yapmaya çalışan kitle var

1|0
    0|0
  • canım ben seni tanıyorum yapmıyor zaten

1|0
    0|0
  • Senin çirkin olan gibi mi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu hiç anlayabilmiş değilim.

1|0
    0|0
  • Çünkü acizler. Kendi acizliklerini başkalarını asagilayarak kapatmak istiyorlar.

1|1
    0|0
  • Ahahha canım sıkılıyo napim

1|0
    0|0
  • Çoğu klavye artistliği yapıyo. Yüz yüze gelsen tek kelime edemezler ama burda kolay geliyo hakaret , küfür etmek. Benim mesajla bana sövüp karşıma çıkınca korkudan bembeyaz olan tanıdıklarım bile oldu. Sanal olunca çok daha kolay oluyo bu iş.

1|0
    0|0
  • Acimamiz yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...