İstanbul Avcılar'da Oturmak Nasıl?

Avcilar semti hakkinda bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Annemler inatla istanbulun en güzel semtlerinden olduğunu iddia etseler de sevmiyorum ben, belki 20 senedir burada oldugumdandir😅

0|1
    0|0
    • 3ay

Insanlaei sıkıntıli midir

• 3ay

Gelişim de kötü bir yer değil ya, tek bina ve yeni kurulduğu için insanlar bilmiyor genelde. Hayırlı olsun :)

• 3ay

Ya küçük olsun sıkıntısı yok.. cogu öğrenciler de bundan sikayetci ama bana önemli olan eğitimi iyi olsin ve rahatlikla istediğim yere gidebileyim

En İyi Erkek Görüşü

• On numara 5 yıldız. İnsanları insandır dünya görmüş kaliteli insanlar. Zaten semte diyicekbley yok. Her yerden sahile 10 dakika. Güzel mekanlar var gençleri eğlenmesini bilir. Aileden dolayı rahatlardır. Gece 3 te bile insanlar sokakta olabilir güzel yerdir

1|1
    0|0
    • 3ay

Yeminle cok sevindim.. eksi sözlük gibi sozluk sayfalarina baktığımda hayattan soğudum.. üniversite için gelmem gerekiyor ama yazdiklari korkuttu beni.

• 3ay

Mal olm onlar. Avcılar 10 numara mekan. İçkili içkisiz bir sürü mekan güzel insanlar. Pahalı bir semt. Onlar esenyurt ile karıştırmış

• 3ay

Tesekkur ederim rahatlama oldi bende:D

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzel bir semt

0|1
    0|0
    • 3ay

Sizw göre en sevilen ozelligi nedir? Bazıları edirneye isyanbuldan daha yakin diyorlar

• 5 yıl yaşadım. avcılar guzel ya. İstanbul gıbı degıl zaten. sahili harıka. bısıkletle gezebılırsın, paten ya da kaykay kullanabılırsın, piknik yapar, çimenlere uzanır, ucurtma ucurabılırsın. istedıgın saatte sokaga cıkabılırsın. çok olaylı bır yer degıldır. kültür merkezınde bulunan ucretsız kurslara katılabılır, marmara caddesınde turlayabılırsin :) bende yerı farklıdır. sevebılırsın yanı. tabı baslarda yabancılık cekmen normal.

0|0
    0|0
    • 3ay

E5 karayolu yan yol cihangir benim gidecegim uninin olduğu yer
      Acaba sahile cok uzak midir burasi

• 3ay

ne okuyacaksın, bolumun ne?

• 3ay

Sivil havacilik ve işletmeciliği

• GüElll

0|1
    0|0