Ticarete giristim insanlara nasil ulasicam?

Yasim 22 biraz para vardi Hali yikama dukkani actim ama hic musterim yok nasil musteri toplarim fikirlerinizi bekliyorum

1|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Bütçen yoksa reklam kağıtlarına kapı kapı bir mahalle gez anlat tel nu ver, ve onların umutlarını boşa çıkarma. Bilmiyorum çok saçma bir fikri mi ama şu an bana mantıklı geldi 😀

0|0
    0|0
    • 3ay

brosur bastirdim ya onemli olan insanlara ulastirmak bosa gtsin yirtilsin istemiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim afiş broşür gibi şeyler yap bence inslar böyle biryer olduğunu bilsin. sonra fiyatları ilkten kazık yapmaki müşterinin ayağı alışsın güleryülü ol en azından iyi davran müşterilere. Ha bu arada girişmci filan değilim ama söylemek istedim.

0|1
    0|0
    • 3ay

anladim kardesim girdik bir yola hayirlisi bakalim afis yapicam zatende baska yollar arayisindayim dogrudan musteriye ulasabilcegim bir yol

• 3ay

İNŞALLAH işler açılır kardeşim Allahada dua et böyle işlerin açılması için dua lar araştır onları et

• 3ay

aynen kardesim sagolasin

Kızlar Ne Diyor 9

• Reklam.. hali yıkamaya verme ihtimali fazla olan civar semtlere ( genelde apartman olan yerler, siteler, kadınların da is hayatında olduğu yerler..) buralara magnet, broşür filan dağıtacaksın.. sonrasında isini güzel ve uygun fiyata yaptığını görenler seni tavsiye edecektir zaten. bu şekilde reklamın devam eder. müşteri memnuniyeti guleryuz önemli.. promosyon ya da reklam için bütçen iyiyse üzerinde ismin ve telin yazan hali fırçası vs gibi bir şey dağıtırsın halıyı geri verirken.

0|0
    0|0
    • 3ay

butcem var biraz ama ilerde is yapamazsam diye biraz para yedeklemistim ona cok para gider biraz reklam kagidi yaptirdim 10 bin tane faydasi olur belki isim iyi olursa ilerde hediye dagitabilirim iyi fikir

• Broşür ve kart bastır tek tek mahalleri gezip binalara bırakabilirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

onu yapicam da kadinlar bakiyomu onlara atmazlar demi bussuru para verdim 😂😂

• 3ay

Hayırlısı Allah bol kazançlar nasip eylesin

• 3ay

sagol 😂😂

• Bu şekilde Dükkan açman çok yanlış olmuş , önce bilgi toplaman , en çok nerde ihtiyaç var görmen falan laımdı , sonra web sitesi ve seo yatırımı yapardın , batarsın büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
    • 3ay

bilgi sahibiyim bu iste tek eksigim musteri musteri ulasmak skntı iste

• overlokçu gibi bağır gelsinler ya da halılarını al götür dükkanına

0|0
    0|0
  • facebook instagram var hatta twitter

0|0
    0|0
    • 3ay

hepsini actimda telefon calmiyo 😂😂

• 3ay

fotoğraf eklemeden reklam mı yapılır ki

• 3ay

yok resim var da biraz daha eklemem lazim 😂😂

• reklam yap burdan :D

0|0
    0|0
  • Broşür bastir bu üste reklam da önemli reklam yapmazsan kim bilip gelecek.

0|0
    0|0
    • 3ay

bastirdimda brosuru dagitmak sknti apartman kapisinda girip daireleremi biraksam bilemiyorum

• 3ay

Hayır ole çok vakit kaybedersin baya bastir 5 6 kişi toplamın herkes bir mahhaleye önüne gelen apartmana 5 tane koysun çok müşteri glir6tek başına 3 günde bile bitiremezsin

• 3ay

da oncede dagittim brosur gunluk 10 binde tane rahat dagitiyom 😂😂

• Reklam. El ilanı dağıt.

0|0
    0|0
    • 3ay

O is biraz skintılı ya kadinlara ulasmam lazim direk kapicilar falan cope atiyolar brosurleri

• 3ay

Evet site içinde kapılara bırakılıyor. Ben kapıya gelen ilanla evdeki halıları yıkattım. Evden aldılar yine eve bıraktılar halıları memnunum. Yine yollayacağım. Ama zile basma. Kapıya bırak geç

• 3ay

evet sanirim tek yol bu 😂

• Afiş bırak etrafa

0|0
    0|0
    • 3ay

nereye birakcamki herkez yirtiyo atiyo brosurleri reklam kagitlarini maliyeti cok gene bastiricam ama etkisi ne olur orda kararsizim

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş bnde ticaret yapıyoum yazz konuşalım özelden

0|0
    0|0
  • Reklam yap

0|0
    0|0
    • 3ay

biliyorumda nasil yapcaz iste 😂😂

• 3ay

kanal pahali olur 3 kurus kar etcez zaten 😂😂

• 3ay