Çok Yanlızım ,, Kimsesizim?

19 yaşşındayım bugune kadar hep insanlardan korkarak pısırık ezik bir şekılde hayat geçirdim baktım hayat yürümüyor sınava hazırlandım mfden girdim 250 civarı puan aldım ygs2 tek 326 idi boşta kalırım korkusuyla tercih vermedim... hayatım cok kotu eskıden büyük travmalar atlattım eskiden tıp ya da diş okumak gibi hayalım vardı şımdı hıc hayalım yok ve o bolumlerde zor takatimde kalmadı... gücüm kalmadı ne yapacagımı bılmıyorum cok ama cok dusunuyorum basımda cok agruyor yasıyan bır oluyum... siz yardım edin bana yol gosterın ne yapayım?

Güncellemeler:
3ay sizce ek tercih verip gidiyimmi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşacak birileri bulmaya çalış kafanı dağıtmaya çalış hayata bir kez geliyoruz sınavları da yaşantını da dert etmemeye çalış

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya kıyamam sana ben :(
    hepimizin çaresiz kaldığı zamanlar oluyor ben bazen intihar noktasına geliyorum ruhum çok acı çekiyor bu yüzden hayatımı sonlandırmak istiyorum ama yapamıyorum ölümdende korkuyorum çünkü öldükten sonra ne olacağınıda bilmiyoruz.. yinede hayat güzel falan filan diye bir yerlerden yapışmaya çalışıyorum ki yaşamam gerekiyor sende kendine çeki düzen ver ve bir yerlerden tutunmaya çalış :)

0|0
    0|0
    • 3ay

hayata karşı yorgunum hayalım yok mutsuzum umutsuzum benı ınsanlar bu hale getirdi şimdide cok ama cok caresızım ek tercih mı versem?

• 3ay

sınıf öğretmenlıgı geliyor ama kararsızım

• 3ay

ne güzel işte git oku istemezsen bölümü dondurursun başka bölüme geçersin *-*

Erkekler Ne Diyor 6

• Ailenden yardım al, psikyatrise görün

0|0
    0|0
    • 3ay

gidiyiroum ilaçta kullanıyorum ama faydası yok ıste

• İmkanın varsa özel hoca tut istediğin yere mutlaka varırsın birdaha çalış öyle pes etmekle bitmiyor

0|0
    0|0
    • 3ay

hayalim yok gelecekle ilgili olan hayallerim imkansız şu an için.. ek tercih verip gitsemmi

• aynı ben

0|0
    0|0
  • Dayanıklı ol ilk tekmede yere serileceksen anca yerlerde sürüngen olursun onlara inat ben varım buradayım ve yapabilirim de

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun öncelikle. Önce otur kendini dinle..

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim sabretmeliyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzülme ya buda gecer

0|0
    0|0
  • bu yaşlarda olur böyle şeyler

0|0
    0|0