Karavan Konusunda Bir Kaç Sorum Var Bilenler Cevap Verip Görüşlerini Belirtirse Çok Sevinirim?

Videodaki Aracı Almayı Planlıyorum Aynı Renk Olacak. Skoda Octavia Combi RS 4x4

Sonra İse

Videodaki Bu Karavanı Alarak Kafam Nereye Eserse Özgürce Tatillere Çıkmak İstiyorum.

Karavanıma 2 Adette Bisiklet Ekleyerek Tatilimi Daha Da Keyifli Hale Getirmeyi Planlıyorum. Örneğin Bir Köye Mi Gittim. Köyün En Güzel Yerine Aracım Ve Karavanımı Park Edip Sonra Bisikletimle Köyü Dolaşma Gibi Fikrim Var Veya Aracımla Karavanı Bırakarak O Şehri Gezip Tozup Akşamında Karavanıma Geri Dönme Gibi Düşüncelerim Var. Karavanın Yan Tarafındaki Tenteyi Açıp Katlanır Masa Sandalye İle Açık Havada Yemek Yemek Bilgisayarımı Kullanmak Kitap Okumak Ve Kahvemi Yudumlamak Gibi Düşüncelerim Var. İçimdeki Fotoğraf Ve Video Aşkını Da Açacağım Bir Web Sitesiyle Yayınlamak Ve Yaptığım Gezilerdeki Güzellikleri İnsanlara Göstermeyi Planlıyorum. Ara Ara Drone Videoları, Bisikletimin Ve Aracımın Üzerindeki Kameralar Benim Şahsen Çektiğim Video Ve Fotoğraflar Gibi.
Karavan Konusunda Bir Kaç Sorum Var Bilenler Cevap Verip Görüşlerini Belirtirse Çok Sevinirim ?Yukarıdaki Amatör Görsellerde Olduğu Gibi Projeksiyon Cihazıyla Açık Hava Sinemalarıda Planımda. Köydeki İstekli Çocuklar Gençler Veya Herkesi Etrafıma Toplayarak, 2 Ağaç Ortasına Astığım Projeksiyon Perdesi İle Açık Hava Sinemaları Düzenleme Düşüncem Var. Hiç Olmadı Gelecekteki Eşimle İkimiz Baş Başa Filmler İzleriz. Hemde Yıldızların Altında.
Karavanın İçini Sıkıcı Siyah Gri Krem Tonları Yerine Yukarıdaki Örnek Görsellerde Olduğu Gibi Renkli Ve Desenli Bir Şekilde Zevkime Göre Döşeme Düşüncemde Mevcut.

Güncellemeler:
3ay SORULARIMA GELİRSEK ;

1.) Karavanıma İsim Aramaktayım. İsmi Web Sitesi Ve Sosyal Ağlarda Da Kullanarak Kendimce Farklı Bir Oluşum Veya Marka Omak İstiyoum. İsim Önerilerinizi Alabilirmiyim?

2.) Karavan İle Tatile Daha Önce Çıkanlar Varsa ya da Kamp Gibi Bu İşlerden Anlayanlar, Zorluklarını Ve Yanımızda Neler Bulundurmamız Gerektiğiyle İlgili Bilgi Verebilir Mi?
3ay 3.) Karavan ya da Kamp Tatillerinde En Büyük Tehlike Günümüzde İnsanlar, İnsanlar Ve Vahşi Hayvan Saldırılarına Karşı Buna Ayı Çakal Kurt Yılan Ve Her Türlü Böceklerde Dahil Ne Gibi Önlemler Alabiliriz. Bilenler Yine Cevap Verirse Çok Sevinirim.

1|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence burda isim arama. Seni yansıtan bir isim bulmak yine sana kalmış çünkü. ya da en yakınına sor bana bakınca aklına ne geliyor diye mesela ordan falan yola çık. Özel olsun adı yani.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başkan konu hakkında bence yazacak kadar kelime ve resim kullanmışsın keşke bence yazaydın

0|0
    0|0
    • 3ay

sorularım sığmadı güncelleme kısmına yazdım. amacım sorularıma cevap bulmak bence yazmak değil.

Kızlar Ne Diyor 5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...