bir insan nasıl kendi hayatına kıyar?

Bir arkadaşım intihar etti. Ailevi sorunu yoktu , maddi sorunu yoktu arkadaşları onu seviyordu tamamen içinden gelen psikolojik sorunlardan dolayı yani , hala inanamıyorum. İntihar bence kolaya kaçmak , acizlik hangimiz sorun yaşamıyoruz sanki. Ani bir sinirle hem bu dünyasını hem ahiretni yaktı...

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Benimde girişimim oldu lakin irade ister kuvvet ister hayat anlamsız gelir sınava tabi tutulmak anlamsız gelir yaşama sebebi bulamaz.

0|0
    0|0
  • Üzülen sinirlenen birisiymiş fakat sizlere yansıtmayan.

0|0
    0|0
  • Depresyon...

0|0
    0|0
  • ben de düşünüyorum

0|0
    0|0
  • intihar mi kolay olan? ayrıca bir sinirle onlar olmaz ozamn her sinirlenen intihar etsin

0|0
    0|0
    • 3ay

yaşadığı psikolojik sorunlarla yüzleşmek yerine ailesini arkadaşlarını bırakıp kendine kıymak daha kolay değil mi

• 3ay

evet emin gibiyim

• 3ay

yok sebebi başkadır diyelim ki inacını kaybetti hemen intihar etmesi gerekmez siz yinede araştırın neden diyecek olursan bak ataist dediğin arkadaşlarına onlar neden etmiyor onların psikolojisi daha mi sağlam neyse benden sana tavsiye sorup araştırın onun altında bişey var ve önce sevgilisi varsa ondan sonra arkadaşlarından başlayın

• Psikolojik sorunlar işte.. İnsan kendini bilmeden yapabiliyor

0|0
    0|0
  • çiçeğine kodumun salakları hala yaşıyorlar diyip intihar etmiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kimbilir ne yasadi bilemezsin herkesin vardir sakladığı bir seyler bu dunyada kalmak akıl işi degil zaten

0|0
    0|0
  • benim sonumda intihar olacak gibi hissediyorum

0|0
    0|0
  • Agir anksiyetede intihara egilim vardir, psikolojik sorunun temelde maddi bir probleme ihtiyaci yok.

0|0
    0|0
  • Oluyor işte

0|0
    0|0
  • kimsenin ne yaşadığını bilemeyiz.. acizlik kolaya kaçmak hangimiz yaşamıyoruz sanki demekten önce allah günahlarını affetsin demek daha doğru olur bence.. allah şaşırtmasın.

0|0
    0|0
  • kendi hayatı kendi seçimi bizene sizene

0|0
    0|0
  • Evet intihar çok kotu birşey ama bazen öyle bir psikolojik sorunlar yasiyosun ki garipten sesler, halüsinasyon görüntüler yani insan dayanamayabilir umarim Allah affeder

0|0
    0|0
  • Eleştirmek bize düşmez psikolojik bunalım işte

0|0
    0|0
  • Yazık xd

0|0
    0|0
  • Evet gençlerde bu daha çok olabiliyor bu durumda insan mantığını kullanamıyor maalesef neden bilmiyorum ama intihar Havalı bişey sanıyolar galiba..

0|0
    0|0
  • başın sağolsun, benim hayatımda hiçbir problem yok ölümü merak ettiğim için intihar etmek istiyorum ama günah maalesef

0|0
    0|0
  • Aynen. ... Çok kötü ya.. Allah rahmet eylesin..

0|0
    0|0
  • İçinde kopan fırtınaları bilemezssin NE hissettiğini bilemezssin bu çok kötü bir durum ama işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...