Sahilde Kumların Üzerinde Otuyorsunuz Arkanıza Bir Kişi Size Hadi Uçurtma Uçuralım Dedi Kabul Eder Misiniz?

Sahilde can sıkıntısına kumların üzerinde oturuyorsunuz. Arkanızda birisinin geldiğini anladınız. -Hey hadi gel benimle uçurtma uçurmaya var mısın dedi size rengarenk bir uçurtma verdi uçurmayı kabul eder misiniz yoksa hayatımda hiç uğraşmadım sıkıcılığa devam mı dersiniz :)
Sahilde Kumların Üzerinde   Otuyorsunuz Arkanıza Bir Kişi Size Hadi Uçurtma Uçuralım Dedi Kabul Eder Misiniz ? Not: Kızlar Soruyor'da soru soruyor da görüş yaparken yıkıcı ve hırpalayıcı argo kelimeler ve küfürler kullanmamaya dikkat edelim. Teşekkür ederim #argosuzkızlarsoruyor !

#pilavüstü #Uçurtmaylagelenbiryabancı #GöklereÖzlem #Uçmayasüzülmeyeözlem

1|0
24|8

En İyi Kız Görüşü

• Kabul ederdim

0|1
    0|0
    • 3ay

Güzel kabul etmek ve uçurtmak güzeldir :)

• 3ay

Teşekkür ederim seçiminiz adına

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Uçurtma uçuracak yer mi kaldı?*ne arsa var ne bahçe.. ASncak dağlara gitmek lazım uçurtma için.. O çovukluğumuzda kaldı tatlı bir hatıra.

0|1
    0|0
  • Kabul etmek ne. Belki o arkadan yaklaşan ben bile olabilirim :D

0|1
    0|0
  • Kızsa uçururdum sonra uçurtmayı bilerek kaçırıp "hadi benim eve gidip yenisini yapalım" derdim, erkekse "birader hayırdır uçurtmayı bilerek kaçırıp beni eve atmanın mı peşindesin?" Derdim 😆

0|1
    0|0
  • Kabul ederim küçüklükten beri içimde kalan bir eylem bir iki kere denemiştim ama başarılı olamamıştım

0|1
    0|0
  • boşver ya gel iki bira içelim derim...

0|1
    0|0
  • Hayır kabul etmem saçma olacak ama fobim var küçükken köyde fındık cuvalini tepeden aşağıya uçurtma gibi kullanirdim o arada rüzgar onunla beraber benide ucurmustu gidiyordum valla

0|1
    0|0
  • yorgun değilsem tamam derim

0|1
    0|0
Yükleniyor...