Sübyancılara işkence eden bu adam hakkında ne düşünüyorsunuz?

“Ben intikam meleğiyim, üzdüğünüz çocuklar için gereken adaleti hepinize bölüştüreceğim” Jason Vukovich.
-Vukovich, çouklara sarkıntılık eden ve cinsel saldırıda bulunanları internet üzerinden bulup onlara çekiçle saldıran ve kendine ''intikam meleği'' adını veren biri. Vukovich de çocukken, üvey babası tarafından tacize uğramış ve dayak yemiş.
-Vulkovich “Çocuklar için sapıkların olmadığı bir dünyanın rüyasını gerçekleştirmeye çalışıyorum” diyor.
Sübyancılara işkence eden bu adam hakkında ne düşünüyorsunuz ?

5|3
34|16

En İyi Kız Görüşü

• Herkes kendi adaletini sağlamaya kalkarsa ne düzen kalır, ne huzur.
    Devlet var, kanun var.
    Bu dünyada olmasa bile, adalet er geç geç yerini bulur.

https://youtu.be/L3ZbzE73x7Y

1|1
    1|0
    • 3ay

Bakalım savcı olunca böyle olacak mısın?

• 3ay

Cümlemi iyi oku ben seni öyle bir şeyle yargılamadım. Ayrıca eleştiriye açık değilsen gizliden yaz yorumu olsun gitsin

• 3ay

@fuşyaruj Ohooo
      Ben alttan aldıkça atarın yükseliyor.

Dikkat ettin mi
      Sen o kadar şey yazdın, sana cevap vermedim.
      Cümle başına da Ehlivukuf yazdım ki
      Seninle konuşmadığımı anla ve işine bak istedim.

Ben görüşümü kimseden korkmadan gizlenmeden yaparım.
      Muhatabım beni tanıyan veya tanımasa da soruyu sorandır.

Şimdi son kez söylüyorum
      Bana değil soruya cevap ver.

Nokta.

En İyi Erkek Görüşü

• Adalet sağlama tekeli devletlerin elindedir. Bu yüzden vergi öderiz, hükümetler seçeriz, hükümetler indiririz. Herkesin kendi adaletini aradığı yerde adalet bulunmaz. Ama şöyle bir gerçek var ki devletler de herzaman adil olmazlar. Ama devletler adil değil diye elimize çekiç alıp insanlara eziyet etmek ne kadar doğru? Bu tartışmalı. Adamın yaptığı kesinlikle vicdani ve ahlaki bir eylem. Ama adil değil. Çünkü bu eylemler çocuk tacizini ya da çocuğa yönelik cinsel istismarı yok etmeye yönelik değil, intikam almaya yönelik. Adil olan bu durumu ortadan kaldırmaya yönelik eylemler olurdu. Devletin bu soruna kalıcı çözüm getirmesi için yapılan her türlü eylem adalete hizmet eder. Adamın aldığı ceza da zaten tamamen devletin tekeline karıştığı için. Yoksa kimse bu adama bir şey yapmaz. Çevresindeki insanlar bile adamın eylemlerinin ahlakili ve vicdanili dolayısıyla tebrik ederler adamı.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 33

• Helal olsun 👏 👏 👏 böyle birtane de Türkiye ye lazım

6|1
    2|0
  • seçtiği kurbanların en adi yaratıklar olması bu adamın psikopat olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

işkenceden zevk aldığı için yapıyor muhtemelen boşuna meleklik taslamasın. 35 yıl iyi bir rakam. hakediyor. darısı her psikopatın başına.

1|1
    0|0
    • 3ay

Keşke taciz edilseydinde anklasaydın azmışmış adam işkenceden zevk alsa bütün insanlara uygulardı bunu o piçlere yapmiş asıl onlara az bile hata onların içinde keşke sende kaynasaydın sözde hümanist insan !

• 3ay

@Tomriskatun93 "keşke taciz edilseydin" ne kadar insancıl bir dilek. ne kadar da üstünsün bir tacizciden. ne kadar mükemmelsin iyi kalpli bir meleksin. allah bilir sende intikam "meleğisindir" . seni tatmin edicekse ben tacizden kendime düşen payı aldım. anlatayımmı? kanlı aşağılamalı ayrıntılar ister misin? hoşuna gidicek mi? azacak mısın duyunca? kurban mı azdırıyor seni yoksa fail mi? o piçlere yapılanın az olduğunu bilecek kdr delilik gördüm ben gözlerde. ancak yapanın deli olduğunu bilecek kadarını da gördüm. inşallah sen bu şekilde kötü bir olay yaşamamışsındır ve kimse yaşamaz. kimsenin yaşaması gerekmiyor bilmek için. kimsenin acı çekmesi gerekmiyor. eğitim ve adaleti düzeltmemiz gerekiyor basite kaçıp egomuzu tatmin etmek için saldıracağımız yerde. eğitimi iyi bir ülkede psikopatlar azalır. adalete inanabildiğin bir ülkede ise çıkan psikopatlar gerektiği gibi yakalanıp cezalandırılr. tüm temennim bu.

• Hastalıklı bakış açısı... Ama desteklemeyeceğimi söyleyemem iyi yapıyor. Tabi böyle insanlardan kurtulmak için bu yöntem çok yetersiz, yine de insanın içi soğur.

1|2
    0|0
  • Bu adama ceza degil ödül verilmeli.

3|3
    1|0
  • Destekliyorum 👍

1|1
    2|0
  • En azından suçlu kişilere zarar veriyor.

2|2
    2|0
  • Adamın dibi 👍🏻

1|1
    2|0
  • Gözünü seveyim ben onun
    Helal olsun 👊🏻👍🏻😎👏🏻👏🏻

0|1
    1|0
  • www.yesilperim.org/.../
    Aklıma bu gldı

1|1
    1|0
  • Hapse atılması saçma.

1|1
    1|0
  • Adam var adam gibi '

2|1
    1|0
  • Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama suçsa ikiside suç...

1|1
    0|0
  • Bu adamın onlardan daha normal olduğunu savunamayacağım...

1|1
    0|0
  • Ne dogru nede yalnis diyebiliyorum... allah görsün bilsin...

1|1
    0|0
  • hammurabi kanunları gelsin bence çok rahat ederiz ülkece

1|1
    0|0
  • adaletin yapamadığını kendi yapıyo helal.. işte boyleleri hapiste bütün sapıklar dışarda...

0|1
    1|0
  • adamın dibi derim
    bu adamın sosyal medya hesabını falan bilen var mı fanı olucam.

0|1
    1|0
  • Haber gerçekse keşke hapse girmese.

0|1
    1|0
  • hapisle yargılaması ilginç.

0|1
    0|0
  • Değişik bir insan

0|1
    1|0
  • Aslında en. güzelini yapıyor her nekadar psikolojisi bozuk dahi olsa...

0|1
    1|0
  • Helal olsun ama yine de yaptigi çözum değil bunu yapanlara idam cezası geri gelmeli

1|1
    1|0
  • Yapılması gereken

0|1
    1|0
  • Sübyancılar çekiçle değil. Daha ağır cezayi hak eder.

0|1
    0|0
  • Sonuna kadar destek

0|1
    2|0
  • Sevdim bu adamı iyi yapmış. En azından suçlu olanlara yapıyor bunu , masumlar, çocuklar için yapıyor

0|1
    1|0
  • helal olsun

0|1
    1|0
  • Sübyancılara bile 35 yıl vermeyip buna vermeleri😑

0|1
    0|0
  • Bence bu tarz insanlar devlet eliyle ortalığa salınmalı. Çokta iyi yapmış

0|1
    1|0
  • Beni de al yanına birlikte dövelim.

0|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 15

• Ya günahlarının kefaretini ödemeye çalışan bir sapık ya da bir yakınının başına geldiği için bu işe kalkışan biri ama yaptığı yanlış herkez adalet sağlamaya çalışırsa kaos ortamı oluşur

1|1
    1|0
  • bu adam cezayı değil ödülü hakkediyor..

1|1
    1|0
  • adam haklı

0|1
    1|0
  • Buna özenip yarın bir gün herhangi bir konuda herkes kendi işini kendi gõrmeye kalkarsa anarşi ve kaos ortami alir basini gider. Duygusal degil mantiksal dusunmek gerekir.

0|1
    0|0
  • caydırıcı cezalar olmazsa suçların arkası kesilmez , adamın sağ kolu olasım geldı

0|1
    1|0
  • Görüşleri eksileyen bayan kendini belli et 😂

1|1
    0|0
  • bence plaketle ödüllendirmek lazım.

0|1
    1|0
  • Adam biraz dexter izler yakalanmaz, iyi yapmış

1|1
    2|0
  • İyi yapıyor.

0|1
    2|0
  • Sübyancılar bile o kadar ceza almıyor. Ben bu adama hak veriyorum.

0|1
    0|0
  • Adamın dibi

0|1
    1|0
  • Helal olsun 👍

0|1
    1|0
  • serbest bırakılması lazım

0|1
    1|0
  • Saygı duyuyorum