Hayatınızda Güzel Başlayan Şeylerin Kötü Sonla Bitmesi Sizi Karamsar Olmanıza Sebep Oluyor Mu?

Güzel bir ilişki, sağlam bir kariyer yüksek zenginlikler ve servet bunların hepsi gün geliyor sizin elinizde olmayan sebepler sonucundan tersine dönebiliyor sonrasında hep bir batışlar hep bir yıkılışlar hayatın iyi yanı var ise kötü yanı da olmalı değil mi?
Bizim sorumuzda tam burada kötü sonuçlar hayatınızı olumsuz etkiler sizi yıkıp devirebilir mi? yeniden ayağa kalkabilir bilmeniz mümkün müdür?

Görüş ve düşünceleriniz benim için çok değerlidir. Kalp kırmadan küfür ve argo yazmadan iki tarafı da üzmeden görüş belirtmek esastır anlayışınız için teşekkür ederim :) Hayatınızda Güzel Başlayan Şeylerin Kötü Sonla Bitmesi Sizi Karamsar Olmanıza Sebep Oluyor Mu?
#pilavüstü #Bizihepkaramsarlıklaryıktı #Herkötügidenşeyiyidegider #yaksigarayıkeke

1|0
20|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü sonla bitmek olayların kaderinde var galiba. Neydi o Mörfi (Nasıl yazıldığını bilmiyorum okuduğum gibi yazdım :) ) kanunları vardı hani. Bir şeyin kötü olma olasılığı varsa kötü olur diyordu. Öyle ama kötüleri iyiye çevirmek bizim elimizde. En kötü tecrübeler bile bize iyi birer öğretmen olmasıyla iyiye dönebiliyor. Hayatımdaki tüm olumsuzluklar benim daha güçlü olmamı sağlıyor. Tabi atlatma süreçleri var. Bir şey kötü bitiyor ve ben hoop "amann boş ver" moduna giremiyorum. Ama uzun uzadıya psikolojimi de bozmam. Bir müddet üzülürüm, sonra nerede hata yaptığımı incelerim en sonunda daha güzelini başarmak için, ya da daha güzeli olması için çabalara girişirim.

0|1
    0|0
    • 3ay

Oda güzelmiş ben fazla duygusal değilim birazcık üzülmek sonrasında hayata devam etmek iyidir diye düşünürüm diğer türlü üzülmenin pek sonu yok sanırım sadece yıkılmış oluyorsun çok tecrübeli olduk vesselam insanlar sağolsun :)

• 3ay

Elimden geldiğince üzülmemeye çalışıyorum elbet ama bazı acılar var ki özellikle içimde saklıyorum onları. Zamanı geldiğinde bana yaşadığım tecrübeleri hatırlatsın ve aynı hatayı yeniden yapmayayım diye. İşte onlar zaman zaman batıyor içime ama mutlu olmayı onlara rağmen başarabiliyorum. Sanırım önemli olan da bu :)

• 3ay

Kesinlikle bunu yapmak çok önemli

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 6

• ne zaman mutlu olmak istesem oldugumu hissetsem
    sonunda derin bir mutsuzlukla karşılaşıyorum maalesef

0|1
    0|0
  • Hayat felsefem " Geberene kadar yaşa ama nasıl yaşasan yaşa" 😆 o yüzden yaşayacaklarımı pek takmam 😆

0|1
    0|0
  • Oluyır kanks

0|1
    0|0
  • ben niye böyleyim sanıyorsun usta, yıkılıp kalkmaktan artık takmıyorum bir şey kafaya...

0|1
    0|0
  • resım mükemmel , be yapsam dudakları bıle arkalarına dönerdi

0|1
    0|0
  • hayatta umudunu kaybeden herşeyini kaybeder , insanı umut yaşatır , gam çökertir. hayata karamsar değil , pozitif ve umutlu bakmalıyız. yaşama sevinci çok önemli bir şey.

0|1
    0|0
Yükleniyor...