Hesap ödemeyen erkeğe erkek denir mi?

Hesap ödemeyen erkeğe erkek denir mi? Böyle bir sevgili beş para eder mi?

Secgilisine değer vermeyen ona hesap ödeten bir erkek bence erkek değildir. Kas yığını cüsse yığını olamk dışında başka bir espirisi yoktur.

Bu rezil durum sizinde hiç başınıza geldi mi?

• Denmez
    70% (31)82% (18)74% (49)Oy Ver
  • Etmez
    30% (13)18% (4)26% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Çok sinirliyim ona karşı ayrılsam mı? Yüzüne bir şey demedim ama ben katlanamam bu rezilliğe
3ay Bizim erkekler neden centilmenlikten hiç anlamıyorlar ya öküz gibi gelip yaşayıp öyle gidiyorlar

0|0
21|35

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrıl tabi ki, adama iyilik yapmış olursun. Senden kurtulur ne güzel :)

Ben hayatta bir kıza hesap ödetmem ama senin gibi erkek hesabı ödemedi diye ağlayan kızlarıda hiç sevmem ;)

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin gibi erkegin parasina muhtac legal fah*se olmadigimdan dolayi boyle seylere takilmam.

3|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Klasik kan emici bir kezo... Senin gibisine sakız bile almam.

1|3
    0|0
  • Her zaman erkek ödeyecek diye bir şey yok. Kadınlarda asalak olmasın.

2|1
    0|0
    • 3ay

Erkek ödemeli

• 3ay

Yok öyle şey kılımı bile kıpırdatmam bu öküz için

• 3ay

Asalak olmayın.

• İyice saçmalamışsın.. şayet pavyon çalışanı gibi görüyorsan kendini tabii ki erkek ödemeli senin hesabını. Yok düzgün bir kadınsan bu beklentiyle hareket etmezsin.

0|1
    0|0
  • Senin ne özelliğin var ki hani iki cinste eşitti? Senin için 5 kuruş bile ödemem

1|2
    0|0
  • Bu hesap ödeme işi %70 erkeğe %30 kadına düşer. bir tarafın sürekli ödemesi, karşının asalaklığına girer.

0|0
    0|0
  • hep erkek mi ödeyecek.

0|1
    0|0
  • kesinlikle ayrılmalısın. Senin gibi bir asalakla yaşayıp zamanını boşa harcamasın. Gizlisin bir de yiyeceğin lafları biliyon tabi. Para karşılığı sevgili olana sevgili denmez, ya eskort denir ya da.. neyse...

0|1
    0|0
  • Ne alakaya nekadar meraklısınız hesap odetmeye az gururlu olun

1|2
    0|0
    • 3ay

Erkekler öküzlük yapmasınlar ya ödesinler işte zaten cüsse yığını gibisiniz çalışsanız her türlü para kazanırsınız

• 3ay

Parayla alakası yok bu ıs sankıberkegın gorevıymıs gobı dusunmenız yalnış degılmi

• Hayattaki saçmalıklarla ilgili bir soru daha. Kadın neden feminist olmak için çalışıyor para olunca feministliği bırakıp varoş mu olması gerekiyor nedne okuyor kadın neden çalışıyor? parayı neden kazanıyor? ve her konuda kadınla erkek eşittir zırvalığı..

0|0
    0|0
  • Hadi hep ödedi ama bir gün geldi paraya sıkışık oldu bir sıkıntısı oldu kadın öder tamam da hep erkek olur mu lan?

0|0
    0|0
  • kendi dediğin şeye kendin düşüyorsun senin onunla hesap ödesin diye mi sevgili oldun ayrıca ona değer vermenin sebebi hesap ödemesinden mi geçiyor? sen ona hesap ödetmeye çalıştığın zaman kadın oluyormusun?

yarı yarıya ödeseydiniz konu kapansaydı

0|0
    0|0
  • Kız ödemeli hesabı...

0|1
    0|0
  • neden erkek ödeyecekmiş?

1|2
    0|0
  • erkek parayı oturarak kazanıyor galiba bunu yazan kişi evlenince koca parası yiyip nelere para harcadığını hesap verecek kişi :)

1|1
    0|0
    • 3ay

Öküz gibi kas yığınızın ama sonuçta sizin için para kazanmak çok kolay değil mi

• 3ay

kendini erkeklere göre daha mı ezik görüyosun?

• parasımı yokta niye hep böylemi yapıyor?

0|0
    0|0
  • Hep erkek ödemez ama çok fazla kıza ödetmek doğru değil.

0|1
    0|0
  • Kimse fakir doyurmak zorunda değil , hesap ödemedi diye ağlama burda

0|1
    0|0
  • Madem hayat müşterek o halde her şeyi erkekten beklememek lazım.

0|1
    0|0
  • sen onun hanımısında herzaman hesabı ödeyecek önce bir kendine bak bişeyler yapıyosanız ortak yapılır

0|1
    0|0
  • Hani kadın erkek eşitti

0|0
    0|0
  • sevgilim benim yanımdayken eli cebine gidemez

0|0
    0|0
  • tv'de gördügün centilmen davranısları türkiye ve avrupa ülkelerinin cogunda yoktur. Sadece türk erkekleri kadına hesap ödetmez. Senin şansınada o cıkmıs :D yapıcak baska birsey yok :D

0|0
    0|0
  • Kızım adam bu kafayla seni bulmuşsa daha kaç tane kuman vardır senin hanginize para yetiştirsin birde öyle düşün, herhalde senin gibi birisini alıp evinin prensesi yapacağını falan zannetmiyorsun? :D

0|0
    0|0
  • Belki yoktur iki kuruşun lafını mı yapıyon

0|0
    0|0
  • Denir

0|0
    0|0
  • Hesabı ben bir şartla öderim. Kızla cinsel beraberlik olursa öderim yoksa bana vermeyen kızın hesabını ödemem

0|0
    0|1
  • Ben bir bayana asla hesap ödetmedim

0|0
    0|1
  • Yanımda bir bayan varken hesabı ödemek istese bile kesinlikle ödettirmem. Mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Hesabı erkek ödemeli ama sizin gibiler için değil

0|0
    0|0
  • Hesabın tutarı kadar mı fiyatın? Adi yiyici

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 20

• Erkegide hesap odeyecek bir gozle bakmakta yablis bana gore...
    Sevgi ortak yasaniyorsa her iki tarafin ortak seyler yapmasi lazim.

1|1
    0|0
  • Şerefsiz denir

1|0
    2|3
    • 3ay

Mantıklı bir cevap işte :)

• Pardon da ne saçmalıyosun sen? İşinize gelince kadın erkek eşittir demeyi biliyosunuz. Hesabı da ödeyiver bir zahmet. Sevgilim normalde hesabı bana ödetmez ama maddi sorunları olduğu zaman imkanım varsa paşa paşa da öderim. İçi rahat etmez sonra telafi eder ama olsun. Bu kadar kasmayın kendinizi.

0|1
    0|0
  • he bütün hesabı sana yıkıyorsa bu saygısızlıktır evet bunu sürekli yapması.. Ama yine de hesap ödemedi diye erkek değil gibisinden söylemlerle eleştirmek çok saçma. Ben şahsen Alman usulünden yanayım kimse kimsenin parasını ödemek zorunda değil

0|0
    0|0
  • Ödeyedebilir ödemeyedebilir

0|1
    0|0
  • Hersefer erkek odiyecek diyebisey yok bir kerede kiz elini cebine atsin ya da ortaklasa odesinler.

1|1
    0|0
    • 3ay

Erkekler öküzlük yapmasınlar ya ödesinler işte zaten cüsse yığını gibisiniz çalışsanız her türlü para kazanırsınız

• 3ay

Niye kendi paran varken onun parasini yiyesinki. Erkegin hep kiza odemesi yakisik kalamaz. Kizinda hep erkege odetmesi yakışık klamaz

• Ya her zaman erkek ödeyecek diye birşey yok ama bir yere davet ettiyse eğer davet üzerine çıktıysan onunla erkek ödemesi gerekir ama tabi ki her zaman erkek ödeyecek değil sevgililik döneminde kızın ödediği zamanlarda olmalı hatta ben kendi adımı 5 yıllık ilişkim vardı gerçi ayrıldık şimdi ama bazen ona söylemeden hesabı öderdim kızardı neden ödedin diye :/ ama her zaman erkeğe ödettirilmez tabi ki hani şu hesaba elini sürmeyen kız tipinden olmamak gerek nezaketen bile sormalı yani

0|1
    0|0
  • Surekli de erkeğin hesap odemesini beklemeyin her buluştuğunuzda yemek zorundamisiniz sonuçta onlar da parayı sokaktan bulmuyorlar.

1|0
    0|0
  • Ya siz nasıl kızsınız anlayamıyorum ki
    Ben o öderse kendimi kötü hissederim sizde ödemedi diye kötü hissediyorsunuz

1|1
    0|0
  • sen vasıfsız bir canlısın demekki kendin ödeyemiyosun

0|2
    0|0
  • Hep kadın veya erkek ödeyecek değil herkes kendi hesabını ödesin de ona veya ayrıl

0|0
    0|0
  • Ben öderim önemli değil

0|1
    0|0
  • Ara sıra da kadın hesap ödemezse kadın kan emicidir kezodur bence

0|1
    0|0
  • Bu kadar abartmayın

0|0
    0|0
  • Sana ödettiyse değişikmiş. Asdf

0|0
    0|0
  • kaç yılındayız allasen ya kadın erkek eşittir bu erkekler ödemeli saçması nedir? aciz misiniz yahu

1|1
    0|0
  • denmez

0|0
    0|0
  • Belki parası yoktur birde bunu düşünmeli

0|1
    0|0
  • erkek dedıgın hesapı oder ama kızlarda katkıda bulunmaya çalıssın

0|0
    0|0
  • denmez