Sizce bikini namus ölçeği midir?

Malum mevsimlerden yaz, hepimiz tatile gidiyoruz kimimiz mayo giyiyor kimimiz ise bikini.. Ancak bikiniye Türk halkının bakışı içler acısı.. Cidden böyle düşünen var mı çok merak ediyorum, yani biz Bodrum'a gideriz tüm kız arkadaşlarım bikini giyer, kimse de bakmaz çünkü Bodrum plajları moderndir ki zaten Bodrum Atatürkçü laik bir yer. Bikininin bu kadar namus ölçeği haline getirilmesine bakış açınız nedir?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• şu namus kavramı dediğin olayla atatürkçü olmanın ilgisi ne anlayamadım atatürkçü isen heryerini açsanda namussuz sayılmaz mısınız. ya da mayo giyenler hiç biyerini açmamış namuslumu oluyo.

0|0
    0|0
    • 3ay

👏👏👏

• 3ay

Peki kapalı olup dine bağlıyım diye türlü ahlaksızlıkları yapmak? Ayrıca açmak illa ki ahlaksızkık mıdır? Yüreği sapık bir insan kapalı bir bayana da o gözle bakmaz mı?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Ya cidden bikiniyi namus ölçeği olarak görenlere acıyorum. Tabii ki kalçanı tamamen açıkta bırakacak bir bikini giyersen hoş durmuyor fakat onun dışında asıl suç giyenlerde değil bakanlarda.

0|0
    0|0
  • Cehalet işte

0|0
    0|0
  • Namus ölçeği değildir. Dine duyduğu saygı ve inancıdır. Allaha ve dine inanmayan bir insan zaten açık giyinmenin günah olmadığını düşünür. Bu namussuzluk demek değil dine olan zayıflığıdır.

0|0
    0|0
  • Namus ölçeği değilde şu erkeklerin gözleri çıkana kadar izlemeleri kadar itici bişey yok zaten onlar gibiler bakması millet rahatsız olmaz

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • İlerde evlenecegin kisinin gorecegi yerleri tum milet goruyo ben bikini mayoya karsiyim

0|0
    0|1
  • Acik giyinilen yerler ataturkcu yani. Iste bu seyi sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Aferin bodruma, laik insanlara ve bikini giyen kızlara...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şunu şuraya bırakıyorum sadece. Başka da bir şey demiyorum. Herkesin kendi düşüncesi ve görüşü.

http://i.hizliresim.com/Mk9O22.jpg

1|0
    1|0
  • Değildir.. isteyen istediği kadar gösterir. bu onun namusunu ölçmez.

0|0
    0|0
  • Bikini diz üstüne geçerse o kız namussuz demektir.

0|0
    0|0
  • Bence beynini fazla yorma iflas eder

0|0
    0|0
  • Abi kim giydirirse giydirsin ben giydirmem havuz kapattırırım genede bikini giydirtmem

0|0
    0|0
  • sacma bir durum

0|0
    0|0
  • yok be hatta kapalılar bile bikini giymeli bence zaten denizde kimse dikkat etmiyor

0|0
    0|0
  • ne geliyorsa başımıza laillikten geliyor ne bikinisi yarıçıplak gezwmwz bir bayan

0|0
    0|0
  • Ne olacak ki

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...