Bir Eskorta aşık olmak ne kadar dogru?

Bir Eskorta aşık olmak ne kadar dogru?

:(

Güncellemeler:
3ay Arkadaşlar hepimiz hata yaparız insanları yargilarken bu kadar sığ ve acımasız olmayın * . k
3ay Gubxel

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Bilmem asik oldugumuz kisileri secemiyoruz malesef

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Gönül bu nereye konacağı belli olmuyor ama bence vazgeç kardeşim. İnsanoğlu doğasında var. Ayrılır işten mutlu olursunuz bir kavga da aklına gelir en küçük şeyde aklında şüphe olur devam ediyo mu diye yüzüne vurursun o kırılır sen zaten paramparça. Ama diyorsan ki sonsuz güveniyorum ben ona kendime de aynı şekilde devam ederiz biz yıllarca sakın o kadının yaptıklarını yüzüne vurma o sürekli kendini kötü hisseder zaten bundan dolayı.

0|0
    0|0
  • Bence pek doğru bir yanı yok ama tabi biraz seninde eskortluk seviyene bağlı

0|0
    0|0
  • Olunur olunmasına da işin çok zor :D

0|0
    0|0
  • bir insan degersiz bir mala niye aşık olur ki? Parayla satin alinabilen hersey mal sonucta.

1|0
    0|0
    • 3ay

Burjuva ruhlu kötü kız seni

• Eskort ne be dersem çok mu cahil olurum jsndjwnd

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Oldukca zor ve yanlis

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden onun yerinde sen de olabilirdin o zaman da böyle düşünür muydun acaba

• 3ay

Fikrimi sordun soyledim. Gucum yeter, sonra yuzune vurmam diyorsan devam et. Haklisin mi demeliyiz

• 3ay

İyi

• O doğru değil
    gelip geçer o duygular

0|0
    0|0
  • salak salak iş yapma. bin tane erkeğin girdiği yere gircen? ailene öyle bir kızı yakıstırıyomusun? kendine gel

0|0
    0|0
    • 3ay

Sana ne bilmediğim şeyler var durum o kadar basit değil yargılama hemen

• 3ay

git başını yakta gör ebeninkini öyle kadınların bir sürü pislik adamları var, ne halin varsa gör bbb

• 3ay

Tamam

• Bir Gay e aşık olmakla aynı hemen hemen... Duygu var ama son imkansız gibi...

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne alaka gey örneğe bak

• o kendini düzeltirse sende kabul edersen olur

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl olacak mesela

• 3ay

onun sana ayrı bir ilgisi var mı

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğru değil

0|0
    0|0
  • aşkın yaşı cinsiyeti dili dini yoktur. ama eskort bu. sonuç olarak yatmadığı adam kalmamış kötü bir durum. normal şartlarda böyle bir aşk imkansız bence. ama diyorum ya aşk bu hiçbirşey dinlemiyor işte. ben olsan herşeye rağmen sevmezdim hehalde. kolay sindirilecek bir durum değil milletle yaşadıklarını bile bile sevmek aşık olmak..

0|0
    0|0
    • 3ay

Cinsellik umrumda değil bu dünyada olan bisey ben daha farklı dusunuyirum bu onları isteyerek ya da zevk için yapmadı. Çünkü

• 3ay

evet olabilir. ama sonuç olarak bir erkek düşünür bunları. sindirmek kolay değil nolursa olsun.

• karşılıklı ise neden olmasın.

insanları hayat bazen çok saçma yerlere sürükler.

belki birlikte olduğunuzda onu o hayattan kurtaracaksın. bunun sevabı küçük olmaz heralde.

0|0
    0|0
  • Valla zor bir durum yani normal bir kadından sana karşılık verme ihtimali düşük normal bir kadından daha zor sana karşılık vermesi

0|0
    0|0
  • O sana aşık mı hoşlantı mı ne tek taraflı mı durum zor

0|0
    0|0
  • Kötü bir şey değil.

0|0
    0|0
  • baba sıçmışın ;( sanki. Rachel Starr la evli olmak gibvi bir durum bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...