Konserlerde Avrupa ülkelerinde olduğu gibi kişiler olsa daha güzel olmaz mı?

Az önce okudum da portekizde bir firma varmış. Konserde sahneyi göremeyen kişiler içşn şöyle bir uygulama geliştirmiş. Sahneyi göremeyen kızları omzuna alacak erkekler uygulaması başlatmış. Böylece işsiz üniversite mezunu erkekler de iş kapısı açılıyormuş. Hem de kızlar konser boyunca rahat rahat izliyorlarmış. Biz de de olsa güzel olmaz mı?

erkek omzunda taşıyormuş, kızları konser boyunca.

• Güzel olur
    46% (12)67% (8)53% (20)Oy Ver
  • Güzel olmaz
    54% (14)33% (4)47% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Ne sersiniz
3ay Neden

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Buna itiraz edecek erkek çok az olur valla :D Şirketin İK departmanı CVleri incelemekten mesaiye kalır :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olduuu hiç tanımadığımız herif gelecek omzuna alacak bizi. Herkes bizim ülkemiz gibi sapık değil. Tacizler artar..

0|1
    0|0
    • 3ay

Görevi gereği işini profostonel yapacak kişiler seçilir herif dediğin 15-25 yaş arası kaalı ve geniş onuzlu erkekler

Taciz artmaz tam tersine azalır

• 3ay

Çok etkileyici gerçekten 😀😀 sen seni konserlerde omuzlarında taşıyacak kaslı bir manita bul bu dertten kurtul en temizi

• 3ay

Vardı da ayrıldık boyu 196 idi :) Gerçi biraz zorlanıyordu taşırken ama hiç düşürmedi 72 kilo olmama rağmen

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla ben tasirdim minyon kizlari. konserde belese geliyo

0|0
    0|0
    • 3ay

Senden iyi binek olurdu cidden

• Avrupalı kızlar 45 -50 kilo bizim kızları kaldırmaya Seyit onbaşı gibi adamlar Lazım

0|0
    0|0
  • Olurda memlekette onu yapacak insan profiline bak bakalım hangi tipler yapacak 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen olabilirsin mesela 😇😇

• 3ay

Ne demek deve gibi boyun var sonjçta kaslısında taşırsın öyle :)

• 3ay

Nerden biliyon boyumu kasımı 🤔 :D

• adamlar fikir uretiyor her konuya biz... neyse bizi bos ver durum ortada zaten 😄

0|0
    0|0
  • Güzel olmaz.

0|0
    0|0
  • Namahrem kızım namahrem.

0|0
    0|0
    • 3ay

Erkeğin omzuna binmek neden nMahrem olsun ki

• 3ay

Kızım senin kafan mı güzel ya burası Türkiye halkın çoğunluğu Müslüman ve Türküz biz bizim ülkede olmaz o dediğin.

Kızlar Ne Diyor 6

• Dünden beri neden bu soruyu soruyosun?

0|0
    0|0
  • Sacma.

0|0
    0|0
  • güzel olmaz

0|0
    0|0
  • Yapmam oyle sey hem erkeklerede yazik

0|0
    0|0
    • 3ay

Erkekler kas yığını sonuçta deve gibi boyları var zorlanacaklarını sanmam

• Daha omuzlarına çıkarmadan taciz ediyorlar. Omuzlarına çıkınca ne yaparlar bilmiyorumayrica bana ters

0|0
    0|0
  • süper olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...