Kapat

Saçlarını kestirdim ozguvenim dustu nasıl toparliycam?

Arkadaşlar geçen ay saçını 3 numara kestirdim depresyonda olduğum için böyle aptalca şeyler yapıyorum canım sıkılınca her neyse baya iyiydi saçlar kızlar bakıyordu yani. Şimdi dışarı çıkamıyor son bir aydır evdeyim zaten pek cevrem yok iyi arkadaşım yok biz 3sene önce taşındık buraya yeni yeni alışıyorum işte ne yapmalıyım lise son um ve ailem koleje yazdırdı gördüğümde inanmadım 10 kızdan 6-7si iyi hatta çok iyi.. ama ben kötü oldum işte saçlar şu an cokk kötü tipi çok etkiliyor bilir bir çare

Güncellemeler:
Dediğim gibi tasinali 3 sene oldu arkadaşlar var ama çok samimi değilim yani şimdi kolejdeyim pzt basliycak burda koleje gitmeden önce okuduğum okulda vardı ama sınıf. Arkadaşlığı işte en fazla anlarsınız ya,
Tıp olarak şu an giderim var gibi görünüyor ama saçlar olunca baya iyi oluyorum dış görüntü benim için önemli ozgunim dustu konuşurken kızların yüzüne bakamiyorum

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Erkek saçı çabuk uzuyor ki ne takıyon. Ayrıca özgüvenin sadece kızlar sana bakınca yerine geliyorsa boşuna yaşıyon kardeşim

0|0
    0|0
    • Ya sacmalama o özgüven değil zaten dediğin şey, ben kendimi sevemedim böyle bir de kızlar öyle bakınca arttı anla iste

En İyi Erkek Görüşü

• olay saçta değil özgüvende, karakterde, etrafa yaydığın enerjide. çok fazla takma bence :) Ben kendimi beğenmem mesela bir brad pitt değilim, kızlara da aşırı ilgi hiç duymadım bakmam bile. Nedense hayatım boyunca sürekli kızlar bana teklif etti uzak durduğum halde. Nedenini çözebilmiş değilim. Kendin olman ve kendinden emin olman, her konuda geliştirmen yeterli.

0|0
    0|0
    • Oyleyim zaten bu soruyu sordum diye sadece tek derdi saç olan starbaksa giden biri. Sanma öyle biri değilim hiç dediğin şeyleri yapıyorum ama goruntumu de önemsiyor um

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Uzar okul açılana kadar

0|0
    0|0
  • Ben de 3 numara kestirdim 2 hafta önce. Saçını benimse.

0|0
    0|0
  • Benimde öyle şu an sorun etme uzaar düzelir

0|0
    0|0
    • İlla ki uzuycak ta kendimi sevmiyorum böyle ozgunim susuyor aynaya bakınca

• Çabuk uzaması için ne yapabilirim ise yariycak bisey biliyor musun

Yükleniyor...