Türk erkekleri neden göbekli oluyor. Erkek dediğinin kaslı olması gerekmez mi?

Türk erkekleri neden göbekli oluyor. Erkek dediğinin kaslı olması gerekmez mi?
Türk erkekleri neden göbekli oluyor. Erkek dediğinin kaslı olması gerekmez mi?Yabancı erkekler cüsse ve kas yığını olurken bizimkiler neden cılız oluyor?

• Spor yapmadığımız için
    70% (103)67% (82)69% (185)Oy Ver
  • Genetik
    15% (22)22% (27)18% (49)Oy Ver
  • Erkeklerin kalitesiz oluşundan
    15% (22)11% (13)13% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|0
24|62

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapmıyorlar ve yanlış besleniyorlar. Bakmıyorlar kendilerine sonra da manken gibi kız beklentisinde oluyorlar.
    Ama insanların kalitesini görüntüsüne göre değerlendirmem. Kalite anlayışım bu değil.
    Tabi zevkime çok ters. Çok kaslı olmasa bile göbeği kesinlikle olmamalı. Berbat bir görüntü.
    Kız için de geçerli bu. Kilo insanı çirkin gösteriyor. E güzellik önemli bir şey. Herkes dikkatli beslenmeli, spor yapmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• Dis gorunus bir yere kadar onemli...
    Ancak kadin huzur vereni, sahiplenen , koruyan erkegi sever... Yabanci erkeklerden maksat, tvlerde gorduklerin olmali... Hepsi tvlerdeki gibi degil sevgili arkadasim ve bir diger husus, sen Turk erkeginin yaninda huzur bulursun, cunku bilirsin sana kimse zarar veremez ama o kasli yabanci erkeklerin yaninda, gelirler seni masadan kaldirirlarda, "aman bos ver 1 kereden birsey olmaz..." Diyip seni teslim eder...
    Eger sansliysan ve yakinlarda 1 Turk varsa, merak etme seni tanimasada o seni onlarin elinden kurtarir... Kasli olmasa bile...(!)

0|0
    0|0
  • Türk kızlarının bıyıklı olması ile doğru orantılı =/

0|5
    2|0
  • türk kadınlarının derdi kas mı para mı?

0|2
    1|0
  • Dizin düşünce yapınız burdaki kız gibi ondan https://youtu.be/bzVBZMZxrp8

0|2
    0|0
  • eskiden öyleydi efenim. artık türk erkekleri kendine bakmaya başladı. spor yapıyor. ama kızlar da pek bir değişme yok.

0|0
    0|0
  • İyi dinleyin lan Adriana Lima konuşuyor

1|1
    1|0
  • kısır döngü bu konu spor yapar vakit ayırmaz sana sorun olur
    spor yapar kaslı olur başkalarının ilgisini çeker kıskanırsın
    spor yapar yanyana olduğunuzda senden daha önplanda olur kavga çıkar vla bla bla işte

bu arada bende spor yapıyorum sadece beklentilerle elde ettikten sonrasını hesap edin biraz

0|0
    0|0
  • olaya genel bakmak lazım herkesı kapsamayabılır mısal benı yedıgımı ıctıgıme dıkkat ederım . bıraz boğaz ve hantallıkl alakalı genetık olarak tembel bır toplumuz

0|0
    0|0
  • Kas konusunda problemim yok ama Türk kızları genelde kaslı erkek sevmiyor bence. Ayrıca sadece erkek değil kadın da spor yapmalı.

0|0
    0|0
  • Türk kızları neden Rus kızları kadar güzel değil

0|2
    1|0
  • Klasik Türk erkeği ortaokul ve lise hayatında sporla uğraşır. Üniversitede onun kaymağını yer ve fit bir vücudu vardır. İşe başladıktan sonra haftada 1 halı saha maçına döner. Sahaya da arabayla gitmek adettendir. Yani Türk erkeği her şeyini 20li yaşların ortasına kadar yapar ve bitirir.

0|0
    0|0
  • Türk kızları neden kafam kadar basenleriyle insan içine çıkıyor? kız dediğin fit olması lazım değil mi?

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli fitim.

0|0
    0|0
  • Asil kizlar baksin kendine

0|0
    0|0
  • Ulan gorende zannedecek ki her yabanci adam kas yigini
    Yabanci gormesek yiyecez
    Ama su gercek elin yabancisinin cirkini Turkiyedekilerden 10 kat guzel

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman sixpackli biri olmadım ama sağlık sorunum olduğundan bu yana sporda yapamıyorum, sonuç profil resmindeki gibi.

0|0
    0|0
  • Göbek kasıymış onlar :))

0|0
    0|0
  • Çok şükür öyle bir sıkıntım yok. Yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Gayette fitim 1.82 boy 75kilo

0|0
    0|0
  • Sen sadece gormek istedigini gormussun yabancilarda turkler gibi televizyonda gormussun birkac unlu kafana oyle kazinmis bilgisayarinin basindan kalk ve tatile git trustlerin ve turklerin karisik oldugu tatil koylerine dogru mesela Bozcaada gibi ve ozaman benim soyledigimi anlayacaksin:-)

0|0
    0|0
  • kaslıyım zaten hemde türküm şimdi genellemeni al

0|0
    0|0
  • Rus kızları bir melek...

0|0
    0|0
  • farkımız tarzımız :)

0|0
    0|0
  • Full kasım o değilde siz yağ torbaları bizi elestirmeye utanmiyormusunuz

0|0
    0|0
  • Kızların da Shakira gibi olması lazım ama genelde balinada balikdan sayıldığı için Balık etliyim diyonuz

0|0
    0|0
  • Beslenme ve kas çok önemli

0|0
    0|0
  • %60 ı genetik... adam su içse dahi kilo yapıyor... o ne yapsın... anne şişman baba şişman... eee cılız bir çocuk çıkacak yok ya ortaya

0|0
    0|0
  • senin göt kalkık mı?
    saçma sapan eğitim sistemi yüzünden iş bulma derdinden millet göt göbeğe mi bakacak?

0|0
    0|0
  • Peki türk kızları niye böyle?

1|0
    0|0
  • kim dedi turk erkekleri gobekli olur diye. Bende turkum ama 1 gram gobegim yok.

0|0
    0|0
  • biz sizin bıyıklara bişey diyor muyuz. eğer sen adriana lima gibi bişeysen merak etme karşına fit kaslı bişey çıkar.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 23

• yani bunun erkeği bayanı yok maalesef spor yapan bir ülke değiliz ve sürekli yediğimiz içtiğimiz şeylere dikkat etmiyoruz...

0|0
    0|0
  • Türk kızları da göbeksiz sayılmaz hani üstelik bence göbekli erkek daha güzel kolları şempanze gibi gezmiyor

0|1
    1|0
  • Hafif göbekli erkekleri ben alırım :D

0|0
    1|0
  • Dış görünüşe önem vermiyorum ve bu tarz soruları anlamiş değilim neden kendi ırkınızı böyle aşalıyorsunuz Türk erkekleri neden böyle diye nesi var? Anlamadım sanki siz dört dörtlüksünüz...

0|0
    0|0
  • Aslında yabancı erkekler daha cılızlar bakma ünlüler kaslı falan. Bizim ünlülermzde kaslı zaten. Ama Türk erkeği dediğin hafif göbekli olacak yani baklava da neymiş tibesttt

0|0
    0|0
  • Cunku spor yapmiyorlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen anca öküz gibi yatıyorlar

• 3ay

Cevaplari okudum da guldum sacma sapan konuyu degistirmisler para vs diye. Norvecli sevgilim var hem tip hem karakter hem delikanlilik olarak bin basar bunlara

• Bizim milletimiz üşengeç olduğu için olabilir mi? Ama her Türk erkeği öyle değil. Herkesi bir kefeye koyma. Geneli öyle.

0|0
    0|0
  • a skkı

0|0
    0|0
  • Kası olmayan erkek mi olur

1|0
    0|0
  • Spor yapmadıkları için kızlarda öyle

0|0
    0|0
  • :-D ahaha beraber spor yapın kaslı olun

0|0
    0|0
  • Yoo mis gibi çocuklar da var şimdi

0|0
    0|0
  • Bencede ya çok iticiler

0|0
    0|1
  • spora fazla onem verılmıyor malesef

0|0
    0|0
  • Kadınlarda fit olsun bakimli olsun bir zahmet davulcu vedat gibi gezenler var

0|0
    0|0
  • Bizim TÜRK erkeklerimiz ile evlenme ozaman sen. Seninle ziyan olmasınlar biz bakarız onlara mis gibi

0|0
    1|0
  • Türk erkeğine kurban ol sen kezban

0|0
    0|0
  • Sporsuzluk

0|0
    0|0
  • Gerçekten artık boy kriterini geçtim ülkecek kısayız ama neden hepsi bu kadar kemik torbası ya da yağ torbası ya lütfen azıcık fit olun bak kas yığını ol demiyorum ama enazından normal bir biceps triceps görelim abdomibal kas görelim azıcık! İşiniz gücünüz türk kızı ve rus kızı kıyaslamak ama iş kendi götünüze gelince karı gibi göt büyütüyorsunuz sonra da rus istiyoruz diyorsunuz:) ya az paraya kıyda git şu spor salonuna ondan sonra rus iste obur hantal öküzler:)

0|0
    0|0
  • İnsanlar karşı cinse b*k atmadan önce kendi cinsine bir bakmalı mükemmel miyiz diye. En büyük hatayı burada yapıyoruz. Ayrıca dürüst olmak gerekirse artık kasa dış görünüşe fazla bakan kalmadı. Parası varsa benim için tamamdır. Dürüst olun az.

0|0
    0|0
  • cok sey istiyorsun sen once kendine bak senin gibi kizlar yuzunden erkeklerde kizlari elestiriyor
    sikayet edip gorusumu kaldiriyorsan acin buyuktur tamam

0|0
    0|0
  • Türk kızı ve kadınıda göbekli böyle baktığımızda... milletçe bir problemimiz var yani o da mutfağımız kaynaklı

0|0
    0|0
  • Biz de istiyoruz italyan erkeklerini. Göbekli, çirkin türk erkeklerine kaldık. bir de kendilerini birşey sanıyor abazanlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...