Kapat

Toplumdaki Eşcinsel Oranını Arttırmak İçin Neler Yapılabilir?

Toplumun çoğunluğunu eşcinsel olsun istiyorum yaa, ne güzel olurdu 😃 Sokağa çıktığımda el ele tutuşan erkekler ve kızlar görmek istiyorum. Ne güzel olurdu. Dünya bence o zaman daha hoşgörülü, daha renkli bir yer olurdu. Ne diyorsunuz? Toplumda eşcinsel oranını arttirmak ve Lgbt haklarını genişletmek için neler yapılabilir sizce?

Güncellemeler:
Güncel
Evet?

0|1
8|6

En İyi Kız Görüşü

• hahahah :D toplumdaki lgbtiq oranı ile alakalı değil hoşgörüsüzlük. direk kendi işlerini bırakıp başkalarının işlerine burunlarını çok sokmaları ile alakalı.

insanlar "insancıl" olsa sıkıntı kalmayacak zaten :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Orana müdahale edemezsinde her platformda bunun normal birşey olduğunu bir hastalık olmadığını vurgularsan onlarda mahalle baskısından bir nebze kurtulup ortaya çıkarlar.

0|1
    0|0
    • Vurguluyorum zaten elimden geldiğince. Hatta direkt Lgbt aktivisti olmayı düşünüyorum.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Seni harcarlar bu sitede 😂

0|0
    0|1
  • Allah esirgesin.

0|0
    0|0
  • Rahat dur. Bizi yoldan çıkarma. 😅

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum :/ nede bunu istiyorsunki?

0|0
    0|0
  • (Homofobikleri ayrı tutarak) biz sizi hetero etmek için bir takım çalışmalar yapmıyoruz sizin de söylediğiniz gibi bu doğuştan gelen bişe hastalık takıntı vs değil o yüzden herkesi kendi haline bırakmak gerek kim nasıl istersen öyle olur öyle yaşar

0|0
    0|0
    • Escinsellikte en baskın faktör doğuştan gelen genetik özellikler ama çevresel faktörlerin de etkisi var. Bu arada kimse zorla eşcinsel olmaz. Öyle bir içgüdüsü varsa olur. Escinsel olmayanlara da saygımız sonsuz tabi ki. Asıl sorun eşcinsel oranından ziyade mevcut escinsellerin toplumsal onyargilardan dolayı görünür olamaması.

• Olanlara saygı gösterilse yeter artırmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Avrupa da yaşamıyoruz , sadece istemekle kalırsınız.

0|0
    0|0
    • Sen İran'a git o zaman 😂

• Yoo niye komik olayım? Madem nefret ediyorsun Avrupa kültüründen git bir Ortadoğu ülkesinde yaşa 😂😃

• Ne diyorum ne anlıyorsun, neyse anladığınla kal.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiçbir şey. bunu bu kadar gözümüze sokmanıza gerek yok. bir erkekten hoşlanma fikri midemi bulandırıyor.

0|0
    0|0
  • S*ktirgit amerikaya burası müslüman ülke sizin gibi kanı bozuk insanlar yok burda ancak hayalinde görürsün erkeklerin kızları sevmesi ve kadınların erkekleri sevmesi doğasında var eşcinsellik psikolojik bir hastalıktır bunu unutma...

0|0
    0|1
    • Escinselligin hastalık olmadığı yaklaşık 40 yıl önce kabul edildi, senin gibi cahiller ancak havlamayı bilir, niye gidecekmişim, ülkemi seviyorum ben. Senin gibilerin gitmesi daha hayırlı olur bence 😂😃

• Hahhaa kısa deyildi tam tersine dah uzundu eski insanlar 200 yıl gene yaşıyordu.

• Ohoooo sen taa Adam babamızın devrine gittin 😃😂

• S. git o zaman hollandaya

0|0
    1|1
    • Sen s. iktir git, ben ülkemi seviyorum.

• Dışarda poponu açıp gez çok talibin çıkar :D

0|0
    0|0
  • Kardeş bagır sokakta beni giben yok mu diye

0|0
    1|1
    • Sen öyle gibtiriyorsun demek ki 😂

Yükleniyor...