Bu din konusu sıkıcı olmaya başlamadı mı?

Ya daha bugün tanıştık bana dinimi sordu sonra kıyafetime laf söyledi "neden böyle giyindin o zaman?" diye. Başka konu mu yok kardeşim yeni tanıştığın biriyle konuşabileceğin. Bu konu insanlar için neden bu kadar önemli?

Güncellemeler:
3ay bu arada bana bunu diyen randevuya çıktığım biri değildi bildiğiniz yeni tanıştığım bir kadındı

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Belki de sadece o soruyu sormak için konuştu seninle.

Soru sorma tarzın yanlış. İnsanlar yanlış anlayabilir uyarayım seni.
    Dinde zorlama yoktur. Uyarırsın uyarırsın uyarırsın. başka yok zorla bir iş yaptırmak yok.

Tabi gündelik hayattan bahsediyorum. Biri camii talan eder öbürü kuran yakarsa.

Canım arkadaşım lütfen yapmazmısın deme lüksün de yok tabi :D

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• hoş değil tabi, bunları sorgulamak ya da sormak, kıyafet kişinin kendi tecihi altında ne gibi şeyler ararlar mantık dışı. . zaten yeni tanıştınız insana böyle sorular soramazsınız.. erkek arkadaşında olsa bu aynı

1|0
    0|0
  • Bosver yobazlik diz boyu.

Bende dişinin vucudunu belli etmicek sekilde giyinmesi taraftariyim ama giyen kendine giyer. Saygi duymak lazim

1|0
    0|0
  • Ulan ona ne

1|0
    0|0
  • o insanlardan depar kalkarak kaç karşısındaki kişileri kalıba sokmaya çalışan herşeyin en doğrusunu ben bilirim diyenlerdir düşman g. tüne:)

1|0
    0|0
  • Din insanın en güzel yaşamaya çalıştığı ama yaşayamadığı bir duygudur.

İnsanlar ne kadar başkasını eleştirse de aslında çoğu kez eleştirdiği şeyi kendi yapmaz.. uzun mesele kiimse içinden çıkamaz...

1|0
    0|0
  • Şayet biri bana tanisir tanismaz dinimi soruyorsa ikinci bir soru hakki tanımam..

1|0
    0|0
    • 3ay

keşke kalkıp gitseydim

• 3ay

Hayir yani karsindaki bir bayan.. Insan gider kullandığı parfümü sorar ne bileyim ojesi varsa ne kadar yakistigindan bahseder. Tam sığır

• herıf agır yobaz cıktı rıza baba :D

1|0
    0|0
  • Başkasının hayatına karışabilecek yetkiyi kendisinde görebilen biri olduğunu öğrenmiş oldun bundan iyi tanışmamı olur

1|0
    0|0
  • İslam dini Din hoşgörü dini ama o bu olayı kavrayamamış olsa grek

1|0
    0|0
  • Dar görüşlü birisi o zaman uzak dur su sıralar bu konular gerçekten sıkıcı olabiliyor.

1|0
    0|0
  • Öyle insanlarla hayat çekilmez

1|0
    0|0
  • Kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yoktur hele ki yeni tanıştığın biri yol ver gitsin

1|0
    0|0
  • Yav he he de geç. Karakterli insan bul kendine

1|0
    0|0
  • Dinini neden sırma gereği duydu acaba?
    Sende farklı birşey mi hisstti?

1|0
    0|0
  • eee her türlü farklılığı hatta eşcinselliği, dönmeliği bile mazur görürler ama Din farkını kabul etmezler. Çünki körü körüne inanıyorlar, araştırıp sorgulamıyorlar, akıllarını kullanmak istemiyorlar.

0|0
    0|0
  • Onun için o konu önemlidir

0|0
    0|0
  • sorucak tabi belliki düzgün biri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dar görüslü, yobaz insanın teki. Boyleleriyle degil sohbet etmek selamlasmak bile gelmiyor içimden

1|0
    0|0
  • İste devir değişti

1|0
    0|0
  • Tek derdin din mi?

1|0
    0|0
Yükleniyor...