bir kaç günlüğüne ailem kayseriye gidecek sizce bende gitmeli miyim bide orda açık giyilir mi şort atlet felan?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kayseri'de fazla gezilecek yer olduğunu söyleyemem. Kayseri Park, Kayseri Forum, İpeksaray dışında fazla gezebileceğiniz avm'de sayılamaz. Burada sıkılma ihtimaliniz geldiğiniz şehire göre değişir. Küçük bir şehirden gelenlerin hoşuna gider büyük yerden gelenler pek hoşlanmaz. Ha şöyle bir şey var ki İstanbul, Ankara gibi şehirlerden gelenler buranın sakinliğine hayran kalabiliyor.
    Şort giyme meselesi ise bölgeye göre değişir. Çok vasat bir yere giderseniz abes karşılanır. Alpaslan, Talas gibi yerlerde çok fazla tepki göreceğinizi sanmıyorum. Ha gözler üzerinizde olabilir ona bir şey diyemem.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden yani giyebilirsiniz. Oraya şortla gidilmez diye bir duyum mu aldınız ki?
    Gayet de güzel, hoş bir şehir.

0|0
    0|0
    • 3ay

araştırdığım kadarıyla gezilecek yerler hep cami felan şort giyebileceğimi sanmıyodum tek avmleri ilgimi çekti onun için gitmeye değer mi bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• İstersen bir de çıplak dolaş

0|0
    0|0
  • Kayserinin gezip gorulece 2 yeri var. 1. Erciyes Dagi 2. Kapuzbasi selaleleri ayrica muhafazakar bir sehir bakilmaktan rahatsiz olmuyorsan sort giyebilirsin

0|0
    0|0
  • oraya da gitmiş olursun

0|0
    0|0
  • delimisin ne şortu :)

0|0
    0|0
  • bence sıkıntı olmaz, özellikle bu dönem gurbetci izinci falan çok alışık millet

0|0
    0|0
  • Bilenler bilmeyenlere anlatsın...

0|0
    0|0
  • Şort etek tarzı şeyler giyme sakın erkekleri çok görgüsüz :D

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Kayseri genel olarak pek de gezip görülesi bir şehir değil bana göre... Sıkılabilirsin. Ayrıca şort, atlet giyebilmek adına biraz muhafazakar bir şehir.

0|0
    0|0
  • Gitme boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...