Üniversiteye başlayacağım fakat kaygılarım var?

Bu sene üniversiteye gideceğim ama kaygılarım var, ilkokul ortaokul lisede olduğu gibi hep içime kapanık birisi oldum. Her dönemde her yaşta, seneye içine kapanıklığın gider dediler ama sonuç negatif... Bu sefer üstüne git dediler insanlarla kaynaşmaya calıştım iyi güzel konuşuyorum güzelde arkadaşlık kurdum ama o an yok mu o an.. bir arkadaşım bana bir laf söylüyor eyvah diyorum hayır! Yüzüm kızarmamalı tabi su sürecte hep icimden konustugum icin arkadaslarim bana dönüyor ben icimden bu sefer internette okudugum bir yontemle kendimi serbest birakip rahatlamaya calisiyorum veee yüzüm kızarıyor ateş basıyor arkadaşlarımın bana bakip hahahaha utandı demesiyle 2x 4x 6x daha yüzüm kızarıyor benim bu utanmam nasil gecebilir acaba? Hayir utanmak sorun degilde yuzumun kizarmasi kotu :( şimdi yine herzamanki gibi universitede kendimi tanitma sirasi bana geldiğinde bukalemun gibi kırmızı olucam herkes bana bakip gulucek sakın gülmezler demeyin hep güldüler lisede falan biraz uzun ama icimi dokunce rahatladim

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...