Cumhurbaşkanın tavrı hakkında?

Zerre kadar sevmeyebilirsiniz veya çok sevebilirsiniz konu bu değil sadece bu soruya göre cevap veriniz lütfen.

"Cumhurbaşkanı darbe girişimi günü kaçmamasını (imkanı varken) samimi vatansever olarak buluyorum?"

Bu arada yok tiyatroydu filan fıstık lütfen hala o dusuncede olanlar ugramasın.

• Evet
    57% (13)55% (21)56% (34)Oy Ver
  • Hayır
    43% (10)45% (17)44% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• Ben Bekir Bozdağ'ın mecliste ''bizim burda yapabileceğimiz tek şey burada ölmektir'' demesini çok yürekli buldum

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Recep Tayyip Erdoğan bu ülkede varanseverliği tartışılacak son Adam. Rabbim bütün İslam böyle liderler nasip etsin de ümmeti uyandırsın.

2|6
    1|4

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• Tiyatro diyenlerin kıçına 240 şehidimizin bacakları girsin

1|3
    1|3
    • 3ay

Kardeşim o nasıl laf öyle yapma etme kurban olduğum.

• 3ay

Şehitlerimizin bu cümlede olması konusunda haksızsın ama

• 3ay

siniriden ne yazdıgımızı bılmıyoruz.. adamlar gözümüzün içine baka baka tiyatro diyor.. sinirlenmemek elde değil

• Sevsemde Cumhurbaskanim sevmesem de bisey degismiyo. Kasmamak lazim

1|3
    0|0
  • Vatansever mi değil mi bilmiyorum. Askeriyenin içinde kıpırtı var öğlenden beri diyor bir konuşmada diğerindede haberimiz yoktu? çelişki var. Bilipte eğer bunun bu hadde gelmesine kendi menfaatlerine çevirmek için susması seçeneği pek de iyi değil tabi bu kendinin ağzından çıkan söze dayalı iddia. bir olay daha var köprü kapanmadan 15 dk falan önce Başbakanın geçtiği tespit ediliyor evine doğru istikamette yani yolda iken köprü kapanıyor ama o eve gidiyor? bazı püf noktaları var çözülmesi gereken

0|2
    0|1
  • Tiyatro diyene ben gireyim

1|4
    0|3
  • Aister bilerek ister bilmeyerek 15 yıl cemaatle kol kola yürüdüler; o da hesap verecek. Pardon yetmez!

0|3
    0|0
  • Emin değilim ama idare eder.

0|0
    0|1
  • Rüzgar tersine dönse ve darbe etkin olsaydı durmazdı ülkede.

0|0
    0|0
  • tayyip gibi kemal dinle aldatsaydı kafir ilan ederlerdi tayyibi zerre kadar sevmıyorum tekfir ettim hehpsini benım cumhurbaşkanım olamaz

0|1
    0|3
    • 3ay

Istesen de istmesen de cumhurun başi başkomutan çatlayacaksınız ama sizi de yönetecek devir bizim devrimiz sizinkiler geçti sevmeyebilirsin ama kabul etmeme gibi bir şansın yok en fazla oy vermezsin :D

• 3ay

O zaman hicbirine verme birisi yasak olan irkciligi savunuyor digeri zaten kuran basörtü dusmani?

• 3ay

ben vermıyom senı bılmem

• Hdpkk hariç tüm partilere saygım var onları tutanlarada saygım var. Ben iç duruma değil dış durumada bakarım. Dış devletlere karşı Rte'nin cesareti ortada. Fazla söze görek yok büyükler yapar küçükler konuşur.

0|0
    0|0
  • Neyse ters konusup dikkatleri ustume cekmicem

0|1
    0|0
  • Olaylar yatışınca indi :/ Olayın gidişatını beklemediği ne malûm?

0|1
    0|2
    • 3ay

Alakasi yok darbeciler havadayken istanbula geldi

• 3ay

O gün havada olan en az 15 uçağın hepsi mi yakıt ikmali yapıyordu

• 3ay

En az 20 kez yakıt ikmali yapılmış gerisini sen düşün

• O iyi ama çevresi kötü hep kandırılıyor arkadaşlar. Kötü yorum yapmayalsdfghjdfghj :D. D:D

0|0
    0|0
  • Millet olmasaydı gelebılırmıydı. Neden hava alanına inmeden millete hava alanına gelın diye cırpındı. Bızım aklımızın yetmıyecegı oyunlar oynanıyor. Bosuna kafana yorma

0|1
    0|2
    • 3ay

Millet gelmeseydi zaten ölürdü

• 3ay

@MustafaKemal1903 peki Hakan şükür ğ yargılananlar sorsunlar. AKP nin bütün millet vekilleri bu Ada'mın etegını opmuyornuydu Cumhurbaşkanı'da millet vekilleride incelenesin gözaltına alınsın malvarlıklarına el konulsun Hakan Şükür'de AKP millet vekiliydi. Tayyip e gelince affedin milletim aldatıldık dimi.

• 3ay

Aynı şeyi çözüm sürecinde de dediler. Pkk bizi kandırdı diye.
      Olan şehitlerimize oluyor, hiç uğruna şehit oluyorlar doğuda. Kandırıldık diyerek bu işin içinden sıyrılamazlar er geç hesabını verecekler.
      Darbe gecesi ölen insanların, çözüm süreci yüzünden şehit olan askerlerimizin polislerimizin vebalinde boğulacak hepsi

Yükleniyor...