Tüm kızlar aynımısınız be bu ne mutsuzluk mutsuzluktan öleceksiniz?

arkadaş 5 6 tane konuştuğum kız var bu nasıl bir dengesizlik bu nasıl bir mutsuzluktur yarabbim ya. hiç biri mi mutlu olmaz birinin doğum günü mutlu olmaz birinin ailesi birinin işi düzgün gitmez her gün ağlar birinin tınağı kırılmış biri isal olmuş biri özel günde falan :D :D ölüyorum bunlara ya her neyse kızlar neden mutsuzsunuz la.

0|0
20|1

En İyi Kız Görüşü

• Duygularini on plana almalarina sinir oluyorum ben de

0|1
    0|0
    • 3ay

kesinlikle kesinlikle. 24 25 yaşında kızsınız hayat bu yani mücadele etmek yerine köşeye çekilip ağlıyorlar ya ne kadar saçma

• 3ay

mantıklı gerçekten. inan hani önemsediğim insan olunca bide çaresiz kalmak kadar kötü bir duygu yok. çaresiz bırakıyor ya onu yap bunu yap yanında olmaya çalış anlamaya çalış çözüm üretmeye çalış derken yoruluyorum saçlarım beyazladı resmen. birde bunu deneyeceğim çözüm üretmek yerine haklısın diyip o kimi kötülüyorsa ya da neyse derdi evet keşke öyle olmasaydı diycem teşekkürler

• 3ay

Aynen bak işe yarayacak emin ol :)

En İyi Erkek Görüşü

• Abi onları mutsuz edende biziz

0|0
    0|0
    • 3ay

valla kardeşim kim mutsuz ediyor bilmem ama ben değilim emin ol

• 3ay

5-6 kızla konuşuyorum diyosun elbet bşgün öğrenilecek öğrenilince mutsuz olacaklar yanş ister istemez mutsuz ediyoruz. bir şey yapmasan bile sen suçlusun abi tecrübelerimden anladığım tek bir şey var kızlar hep haklıdır

Kızlar Ne Diyor 19

• Kizlar ikiye ayrilir gercekten mutsuz olanlar ve ilgi pesinde olanlar biz kizlar zaten kirilgan duygusal yapiya sahibiz höt diyendsn korkuyoruz cekiniyoeuz bu durumda mutsuz oluyoruz uzuluyoruz ya da hayatimizda bir hödük vardir o mutsuz ediyodur ya da mutlu edici bir olay yoktur bunlar yani klasik durumlardan mutsuz oluruz ama genelde %70i ilgi icin mutsuzdur :)

0|1
    0|0
    • 3ay

hödük lafına bende bayılıyorum nedense :)

• 3ay

Senin enerjinin gelesi varmis be tatlim sikma canini 3 gunluk dunya keyfine bak ;D

• 3ay

:) memnun oldum başka bir konuda görüşmek üzere diyorum o zaman :) senin gibi güzel enerjik mutlu sabahlar diliyorum :)

• Malesef öyleyiz 😀

0|1
    0|0
  • İsteklerimiz olmuyoooo

0|1
    0|0
    • 3ay

bizimkilerde olmuyor ama ölüp ölüp dirilmemek lazım bu kadar parçalanmamak lazım bence

• 3ay

Öyle de parçalamıyoruz kendimizi. Tabi cinsiyetçi değiliz, her insan farklı bir yapıda. Onlar da malsa ben bir şey yapamam yani dimi

• 3ay

tabiki de elden bir şey gelmiyor bir zaman sonra kendi haline bırakıyorum. destek versen kötüsün vermesen kötüsün :D kız olmak varmış dünyada diyesi geliyor insanın.

• Bu nasıl bir soru 😄

0|1
    0|0
  • Duyguyu resetleyip aklın iplerini sağlam tutunca musmutlu.

0|1
    0|0
  • Ben mutluyum 💁

0|1
    0|0
    • 3ay

tebrik ediyorum gerçekten inan başarı yani sevindim senin adına :)

• Benim mutsuz olma sebeplerim daha mantıklı

0|1
    0|0
  • Herkesin bir derdi var işte.

0|1
    0|0
    • 3ay

malesef hepimizin derdi var ama mücadele şart.

• Mutluyum🙈

0|1
    0|0
  • Sorumluluklarimiz fazla ilgi istiyoruz

0|1
    0|0
    • 3ay

mesela ne bekar bir bayanın ne kadar sorumluluğu olabilir ki ?

• 3ay

En basitinssn evde iki kardes varsa biri erkek biri kiz aile bile kizin üzerine yukleniyor ondan her anlamda daha cok şey bekliyor kizin hal ve hareketlerine dikkat etmesi gerekiyor en ufak bir hatasi ailesine laf soz getirebilir çünkü. Yani genelde ailelerin çoğu böyle düşünüyor. Berbat bir durum.

• okurken ıcım karardı :)

0|1
    0|0
    • 3ay

senin mi benim mi :D

• 3ay

onlar mutsuzsa sende mutlu edıver

• 3ay

olmuyor işte ona bir çözüm bulabilmek için sordum ya bu soruyu :)

• Senin gibi serefsizler yüzünden

0|1
    0|0
  • Hayır 😂

0|1
    0|0
  • Sen çok mutlusun galiba allah bozmasın

0|1
    0|0
    • 3ay

yoo çok mutlu olduğum söylenemez. ama bunu dışarıya yansıtmadan içimde halledebiliyorum.

• 3ay

evet genelleme yapmak istememiştim kusura bakma orada bir hata olmuş. ama dediğim gibi hani 5 6 kızla konuşuyorum onlar bu kalıbın içine çok rahat girerler

• 3ay

Acı bir gerçek insanlar seviyelerindeki insanlarla muhatap olur senin seviyen bu diğer kızlar bir beden büyük, iyi geceleeer

• Hepsi ilgi için. bir insan üzgün olduğunda sosyal medyaya girip de birilerine anlatmaya çalışmaz oturup acısını yaşar

0|0
    0|0
  • Ben mutluyum galiba

0|0
    0|0
  • Mutlu eden yok da suç bizde mi.. 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bir an ölüm aklına gelirse insanların mutlu olmak için bir yığın sebep var.. Heleki annen ve baban sağsa bundan daha başka sebep aramaya gerekmi var..

0|0
    0|0
    • 3ay

alıntı olacak ama ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir ki?

• 3ay

Hasta değilsen hastanda yoksa arada birde olsa hastanelere gidip insanların halini görebiliyorsan ne mutlu sana.. Fazlası şımarıklıktan başka bir şey değil sanırım..

• 3ay

evet ama insan oğlu nankör her zaman daha fazlasını ister her zaman kendi çabalarıyla yaptıklarına birşey demiyorum sonunda iyi birşey oluyorsa zaten mutlu olmasını biliyorlar.

• Toplum, aile bazen de sevgili baskısı sonra eş baskısı daha da sorma çocuk baskısı gülelim mi?

0|1
    0|0
    • 3ay

ben güldüm ama :) evlilikten sonra tamam anlarım hani. çocuğun derdi tasasına yetişmek eşten de pek bir ilgi gelmeyince. evli değilim ama haklısın. bu yaş aralığı çok takıyor kafasına.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...