Sanki annelerimiz babalarımız ya da dedelerimiz ninelerimiz günümüzdeki kadar öpüşmüyorlardı. Size de öyle geliyor mu?

sanki öpüşmek batidan gelmis gibi geliyor bana. babanemin opustugunu hayal edemiyorum😥

Güncellemeler:
3ay günümüzdeki insanlar kadar opusmuyorlardi derken yani evli ciftleri de kastediyorum sokakta opusmek olarak değil evliliklerinde de opusmuyorlardi sanki

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bir toplumu Nasıl yok edersin. Seks, Alkol, Uyuşturucu ve Eğlence. Sonra önünde bir toz olur ona üflersin ve uçar. Ömrün bundan ibaret olur. Eskiler güzeldir

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen hayal etmesende yapmış eğer yapmamış olsa şu an babaanne olmazdı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Batıdan gelmek değil o. İnsanların istikrarını kaybetmesi. Eskiden anlatırlar mesela sevdiği kızla bir yer belirlemişler adam. Kibrit kutusuna mektubu koyar kıza yakın bir yere kızda hep oradan alır. Erkek de cevabı oradan alırmış. Neler neler yani :) Bir de kız milleti kemeri çok saldı bu aralar. Kimle buluşsam öpüşme merasimi yaşıyoruz

0|1
    0|0
  • zaten insanların ahlakını yozlaştıran bozan hep batı medenıyeti.. gerçi ben onlara medenıyet demıyorum

0|1
    0|0
  • İşten güçten sevişmeye zaman kalmıyordu...
    Şimdi her şey otomatik kadın izliyor pembe dizileri akşam giyiyor fantezi kıyafetleri akşam koca iş dönüşü karıyı o şekilde görünce tuş ediyor...

0|0
    0|0
  • onlar herşeyi ilk gece yaşadı

0|0
    0|0
  • Evet babani da leylekler getirmisti zaten.

0|0
    0|1
  • Niye sende bir gün koca karı olcan torunlarında sana diyicek böyle ne ekersen onu biçersin. Onlarda yapıyorlardı ama sadece yatak odasında. Niye sapık gibi dışarıda yapmadıklarımı senin zoruna gidiyor. Dıymak istediğin ney.

0|0
    0|0
  • bu saatte bu mu aklina geldi tovbest.

0|0
    0|1
    • 3ay

bayagidir aklimdaydi

• 3ay

mal misin ya diyelim ki azdim bundan sana ne? rahatsız oluyorsan yorum yapmazsin okumazsin bu kadar basit arkadaşım

• 3ay

kes sesini geri-zekali seni azgin kudurmus deli.

• Sor kanka; siz gençken yiyişiyor muydunuz de😘

0|0
    0|0
  • O zmnlar kadınlar evlendiği erkek onu yanlış anlamasin diye rahat davranip öpüşemiyorlarmiş. Dedelerimiz hep tetiği çekmiş, nineleimiz de teslim olmuş

0|0
    0|0
  • Aynen direk işe giriyorlardı 8 amcam var

0|0
    0|0
    • 3ay

bana da öyle gibi geliyor on sevişme denen sey yok direkt ise giriyorlar gibi:D

• Yasli oldgundandir

0|0
    0|0
  • Evt öpüşmyolardı

0|0
    0|0
  • Onlar gizli yapıyorlardı.

0|0
    0|0
  • sorma gitsin :D

0|0
    0|0
  • toplumun ahlakını bozdular son 20 senede.

0|0
    0|0
  • Aynen o zamanlar alt dudu ıstırmak filan yoktu.. Hep Amerika'nın oyunu hep!!

0|0
    0|0
  • Doğru söylüyorsun ama onlar dışarda yapmamıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• öpüşmek günah sayılırmış

0|0
    0|0
  • Evet öpüşmeden 10 çocuk yapıyolardı dimi

0|0
    0|0
  • Hahahahha bende

0|0
    0|0
  • Öpüşmek evrensel bir şey kanki

0|0
    0|0
  • Ahahaaa nasil hayal edelim ki

0|0
    0|0
  • Ben babannemle dedemi basmistim senden benden fenalar oral yapiyodu 80 yasinda kadin

0|1
    0|0
Yükleniyor...