Babamdan şiddet gördüğüm için evi terk ettim?

yaşım 22 ve çalısıyorum bu aksam eve gittiğimde babamla tartıstık ve daha sonra beni dövdü yani başıma yüzüme defalarca kez vurdu erkek kardeşim elinden aldı. kardesim olmasaydı su an hastanede falan yatıyordum. birkaç eşyamı alıp evi terkettim ve ilk kez evimi bırakıp ayrılıyorum. babam bana şiddet gösterirken annem sadece izledi tek kelime etmedi ve şu an bana sabaha kadar eve geldin geldin gelmedin bir daha bu eve giremezsin ve eşyalarını alamazsın diyor. ayrı eve çıkma düşüncesindeyim zaten fakat eşyalarımı nasıl alabilirim? veya yapmam gereken baska birsey var mı?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Polise gider konuyu anlatir polisle evi basar eşyalarini alirsin ne de olsa reşitsin ama bunu prk tavsiyr etmem yarin birgun evlenecen mutlaka girusucen. ama tabi kimsenin ne yasadigini bilemem

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yerinde olsaydım kesinlikle polise gider darp raporumu çıkartır rica üzerine 1 polis arkadaşla beraber evden eşyalarımı alır çıkarım kusura bakma öyle baba olmaz olsun.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ewe gitmekten başka çare var mı... gitmek her zaman iyi ama akılda kalanda orada bırakılmıyor be güzelim...

1|0
    0|0
  • Hayatin zorlu bir virajindasin. Hakli sebeplerle evini terkediyosun disardaki zorlu hayati unutma kurtlar sofrasindasin artik. O esyalari kardesin vasıtasıyla alabilirsib alamazsanda takma yenisi elbet alinir.

1|0
    0|0
  • Eşyalarını almanın bir yolu var da ailemle bir daha görüşebilir misin onu yaparsan bilmem.

1|0
    0|0
    • 3ay

nasıl alabilirim?

• 3ay

Darp raporu alıp babamdan şikayetçi olursun savcılığa. Kişisel eşyaların mahkeme kararı ile ali ir ama en aşağı 4-5 ay surer

• evinde yat kalk alisirsin baba dayagina :)

0|0
    1|1
    • 3ay

ya gavati o nasil yorum?

• 3ay

Olum seni hic sıkılmadan her gördügümde pataklarim alagavata bak ya

• 3ay

@beratsrky bunlar hep klavye iste reelde altina s1carsin burda kahramanlik yapiyon bos insansin seni engelliyom

• çık ayrı eve :D

1|0
    0|0
  • Polise gidiyosun. Darp raporunu alıyosun. Şikayette bulunuyosun.
    Lütfen.

1|0
    0|0
  • Allah Cehennemi Boşuna yaratmadı..

Mesaj atabilirmisin.

1|0
    0|0
  • Yapabileceğin en iyi şey baban hakkında savcılığa şikayette bulunmak aile düzenini bozduğu darp ettiği gerekçesini göstererek seni devlet koruması altına alırlar ve babanada büyük bir ihtimal ile sana kötü davrandığı için ceza verirler

0|0
    0|0
  • Erkek kardeşin hazırlayıp versin. Veya evde olmadıkları Birgün Girip sen al

0|0
    0|0
  • polise niye gitmiyorsun?

0|0
    0|0
  • ayrı evde yasamak kolay mı sanıyorsun evini terk etme derim basına daha kötü belalar gelebilir son pişmanlık fayda vermez ona göre

0|0
    0|0
  • Neden dövdü

0|0
    0|0
  • Şu an nerdesin ki?

0|0
    0|0
    • 3ay

kız arkadaşımda kalıyorum

• 3ay

annemin babamdan aşağı kalır yanı yok. bu olaydan sonra bana hakettin sen bunu diyen insan.

• 3ay

Neydi peki mesele?
      Durduk yere olmadığı kesin de...

• alma sende

0|0
    0|0
  • Kardeşin getirir

0|0
    0|0
  • kardeşin getirebilir eşyalarını onla konuşsan hallolur belki

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Bu saate nere gtcen sabahı bekle

0|0
    0|0
  • Şimdi nerdesin peki

0|0
    0|0
  • Biran once adam gbi biriylrle ewlen uzaklas o ewden.. ama dikkat et yagmurdan kacarken doluya tutulma dikkat et... allaha don ondan baska bir yerdede mutlu olamazsin emin ol yolun acik olsun

0|0
    0|0
  • şu an nerde kalıyosun napıyosun dikkatli ol tamammı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Polise haber verebilirdin

0|0
    1|0
  • Erkek kardeşin halden anlayan biriyse eşyalarını toplamasını isteyebilirsin, bence gitmekte haklısın zaten kendi ayakların üzerinde durabilen birisin belli ki.

1|0
    0|0
  • bir kız arkadaşının yanında kal sabah evine git ama suratlarına bakma iş hayatında kendini yükseltmeye çalış veya ayrı eve çık

0|0
    0|0
  • Kardeşine söyle al eşyalarını getirsin sana

0|0
    0|0
  • Değecek mi ayrı eve çıkmana..

0|0
    0|0
    • 3ay

3 yıldır kendi paramı kendim kazanıyorum ve üzerine ailemden şiddet görüyorum. O evde kalmama değecek bir nedenim keşke olsaydı

• 3ay

Ayrı yaşamak ta zor ve yorucu.. Ben yaşıyorum 5 yıldır.

• Kardesinden iste

0|0
    0|0
  • reşitsin. polise durumu anlat git ve oraya elini kolunu sallayarak gir ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...