İyiler hep kazanır mı ben kazananı pek görmedim de?

İyiler hep kazanır mı ben kazananı pek görmedim de ?
Sizce iyiler hep kazanır mı şahsen ben bu dünyada kazanacağına pek ihtimal vermiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Kalbi temiz olanın hikayesi mutlu sondur hep. Evet, o bazen kötü şeyler yaşar. Hatta genelde iyi olduğu için kızar, kötü olabilmek için bile zorlar kendini. Ama kötü değildir, olamaz. Kendine yakıştıramaz.
    Çünkü bilir, birini üzmek istersen; gün gelir sende aynı duruma düşersin. Çünkü bilir, birinin kötülüğünü istersen yarın kötülüğünü istediğin şey senin başına gelir. Bu yüzden geceleri kafasını yastığa koyduğunda vicdanı rahattır. İşte onu diğerlerinden farklı yapan en önemli zenginliği budur..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kazandığı noktalar da olur milyonda bir belki ama genelde kaybettiği doğrudur iyi de olsan kötü kötü de olsan yine kötüsün..

1|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkürler😊

Erkekler Ne Diyor 21

• İyiler sadece siyah giyer.

1|0
    0|0
  • Belkide sadece iyi olmak yetmiyor bilemeyiz nasip meseleside var tabi

1|0
    0|0
  • Geceleri kafami yastiga rahat koyabiliyorsam kazanmis sayarim kendimi

1|0
    0|0
  • İyiler in kazandigini mahserde gorursun

1|0
    0|0
  • yalaka, çıkarcı, düzenbaz her zaman kazanıyor. Ben gözümun gordugunu soylerim

1|0
    0|0
  • İyiler hep kazanir.. iyiler rahat uyur... iyiler vicdanlari rahattir hersey elle tutulur birsey olmasina gerek yok.. kötüler hep huzursuzdr emin olablrsiniz

1|0
    0|0
  • İnancıma göre ahirette iyiler ama bu dünyada çok nadir gördüm.

1|0
    0|0
  • ne iyiler ne kötüler akıllı temkinli tedbirli dikkatli ve hırslı olan kazanır

1|0
    0|0
    • 3ay

Tilkiyle kedi dost olmuşlar uzaklardan çoban köpeği ve koyun sürüleri görünmüş. kedi korkmuş kaçalım demiş tilki zekasına güvenmiş başlamış planları saymaya. köpek şu çalılıktan gelirse batıya koşarım şu kayadan gelirse karşı ağaça giderim şu hendekten çıkarsa diye sayarken sürü yaklaşmış kedi hemen ağaca tırmanmış tilki planlarını uygulayacak fırsat bulamadan yakalanmış :D en zeki hayvan tilkidir ama dükkanlar postlarıyla dolu :D

• iyisine kötüsüne bakmaz çabalayan kazanır çabalarsa allahda iyi olana yardım edecektir

1|0
    0|0
  • Acirsan acinacak duruma dusersin iyilik yapki iyilik bul lafida yalan olmuyo adamina gore muamele en iyisi

1|0
    0|0
  • koru korune degil iyi olmaktan vazgecmeyin

1|0
    0|0
  • İyi olanların değil, iyi oynayanların dünyası

1|0
    0|0
  • iyiler kaybediyomuş gibi gözüksede ama hep kazanırlar kesinlikle

1|0
    0|0
  • Sen kotu oldugun icin kazanma ihtimalin var.

0|0
    0|0
  • Klasik manitacılık saçmalığı gibime geliyor siru bana

0|0
    0|0
  • iyiler her zaman cennet vaadi ile kandırılıp kötülerin istediklerini yaparlar...

0|0
    0|0
    • 3ay

😊 Cenneti Allah vaad ediyor kötüler değil, onlar kotu olmayi tercih ederek seçimlerini o yönde yapıyorlar.

• 3ay

😊 acaba goruste ki amac neye ve kime dayanacak merak ediyorum. Bende size diyorum ki kimsenin kimseyi kullandığı yok herkes fıtratının gereğini sergiliyorlar.

• 3ay

Duzeltiyorum ; sergiliyor.

• iyiler her zaman kazanir hemde her zaman sadece konunun bir tanmrafindan bakiyosun

0|0
    0|0
  • Diğer dünyaya inanıyorsun da karma ' ya inanmıyorsun yani ooov peki ok tamam. s. s. s :D:D:<d

0|0
    0|0
  • çokmu iyilik yaptın insan görünümlü insanlara?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...