Fiziksel Özgüvensizlik?

Arkadaşlar merhaba.
Ben 155 boylarında, 44 kilo bir kızım. Yüz olarak kendimi çirkin hissetmiyorum. Açık kahverengi saçlara, kahverengi büyük gözlere ve iri dudaklara sahibim. Kalkık bir burnum yok, düz bir burun. Elmacık kemiklerim belirgin. Kumral bir kızım.
Ama bedenen kendimi özgüvensiz hissediyorum. Evet kısa boylu bir kızım ortalamaya göre ama kimse boyunu, kilosunu, saçını, gözünü seçemiyor. Bizi biz yapan bu farklılıklarımız zaten... Herneyse boyumdan dolayı bir ortamda kendimi özgüvensiz hissettiğim olabiliyor. Mesela bir çocuk beğeniyorum, işte muhabbet kurayım falan diye düşünüyorum ama hemen aklıma geliyor: "Ya boyum kısa diye beğenmezse?"
Kilolu biri değilim. Ölçülerim 85-63-89.
Bu özgüvensizliği nasl yenerim bilmiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz kısa boylu kızlar hakkında?
Tavsiyelerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum...

0|0
220

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi boyunla dalga geçmeyi dene ve başkaları herhangi birşey derse boy ile alakalı sende eşlik et ve dalaga geç umursamadığında kimse umursamayacaktır boyunu okadar önemli birşey değil unutma devede de boy var ama eşek önden gider bu arada bunuda yanlış anlama 😇

0|0
    0|0
    • Insanların boy, kilo gibi şeylerle dalga geçmesini çok anlamsız bulurum. Kendimi dalga unsuru olarak görmüyorum. Kısa boy bence kusur değil fiziksel bir özellik insanlar bunu anlamalı. Ben dalga geçsem ortamdaki başka bir kısa boylu üzülebilir buna.
      Yine de teşekkürler.

• Dokunuyor tabikide :D

• Buna sevindim 😇👍

En İyi Kız Görüşü

• Sacmalamayi birak ve keyfine bak :D

0|1
    0|0
    • Haklısın aslında, teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben dışarıda 1.60'dan kısa kız görünce dışımdan gülüyorum şuna bak diye :D hatta yanımdakilerede işaret eidyoruz kıza bakın la bicirik gibi diyorum :D awefwfewef

0|0
    0|0
    • Senin de bu tiple bana laf atman içlen acısı :D bak fiziksel özelliklerle dalga geçmiyim diyorum insanı çileden çıkarıyorsunuz

• Biyolojik yaşın 21 olabilir ama zihinsel olarak 5 de kalmışsın.

• Çok şükür o konudada senin gibi milyonlarca kişiyi geride bırakırım :D waefawf

• evet kısasın ama minyon tipli kızlar sevimli ve ilgi çekici gelir pek çok erkeğe hem ölçülerinde kötü değil rahat ol sorun etme bu durumu

0|0
    0|0
  • Sen kısa erkeği beğenmezsen uzunlar da sni brğenmez kusura bakma şu boy sevdanızı aşın artık gem herşey boy değil derainiz ama kısa erkek aşırı itici diye ezersiniz

0|0
    0|0
    • Kısa erkek itici diye bir şey yazmış mıyım ben? Neyin tribi bu şimdi jmjzjsjz

• Anladım sende kısasın :) En kısa sevgilim 183' tü. Ama ben kimseyi sen kısasın olmaz gibi bir sebepten çevirmedim.

• hııhıı tabi çevirmeseydin uzun sevgili yapmazdın yalan konuşma. kısa erkekler sürekli yalnız

• yüzünü görüp özel mesajda gönderebilirsin ya da gözlerini çizip gösterebilirsin yoksa bütün yorumlar yalan olur

0|0
    0|0
  • Bence ölçülerin gayet iyi gibi boşuna kafana takıyosun :)

0|0
    0|0
    • Yaa, öyle mi düşünüyorsun cidden :D
      Teşekkür ederim o zaman...

• Olabilirdi ama artık geç kaldık :D

• Ahahahah geç sayılmaz resmin linkini at ;)
      merak ettim :)

• Topuklu giyin. Boyuta çok takma. Kısa boylu kızları seksi bulan erkeklerde var. Bol sanslar

0|0
    0|0
    • Özel günlerde tabiki topuklu giyiyorum ama günlük hayatta kullanılmıyor tabi.
      Umarım denk gelirim birine bir gün :D
      Teşekkürler.

• Bulursun kardeşim rahat ol.

• bende boyum kısa 178 erkek için 70 kiloo ne yapam arkadaslar 2metre

0|0
    0|0
    • Boyun o kadar da kısa değil. Spor yaparak da kilo verebilirsin bence.

• Fotonu cidden merak ettim atar mısın

0|0
    0|0
  • bodur tavuk her dem piliç olur takma kafana

0|0
    0|0
  • Bence kısa boy minyon tip cok iyi

0|0
    0|0
  • Kısa boylu kız candır keyfine bak :)

0|0
    0|0
    • Hahah, süpersin teşekkür ediyorum! :D

• gücücük boyun var halla kasalıyorsun :D allahtan 170 felan değilsin :D

0|0
    0|0
    • diyor klasik türk erkeği...

• Anlatırken boşaldım burada. Ne güvensizliği.

0|0
    0|0
  • Sosyalleş insanlarla iletişim kur cesur ol ve göreceksin. O kilidi kendin kiracaksin...

0|0
    0|0
    • Ters tepki almaktan korkuyorum sanırım...

• korkma ne derlerse desinler insanlar. Seni sen olarak kabul edecek insanlar her zaman vardir. Ve tabi yanlis bisey varsa boylece duzeltebilirsin gorup ama cok kulak asma. Bence bir anlik cesaret ile bu is hallolur

• Haklısın, zorlayacağım kendimi :D

• Boy konusnda ozguvensiz olmq elimizde olmayan nedenler

0|0
    0|0
  • git bir erkeğe bakalım seni nasıl seviyor

0|0
    0|0
  • Bana fotonu atarsan ancak o zaman elestirebilirim

0|0
    0|0
  • kendini seven herkes özeldir bence

0|0
    0|0
    • Kendimi seviyorum ama bazen sadece benim sevmem yetmiyor

• olculerin gayet ideal ve iyi

bence sen cok takinti yapmisin bunu
    bu dusuncelerden uzaklas :D

0|0
    0|0
    • Insanların baskılarından dolayı bir süre sonra takıntı haline gelebiliyor maalesef...
      Teşekkürler bu arada :D

• havalarda sicak zaten iyi kurur :D

• tamam
      sadece merak etmistim

Kızlar Ne Diyor 1

• boşver insanları önemseme hayatını yaşa.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle yapmak lazımmış :)

Yükleniyor...