Bu ülkenin halkı neden böyle? Neden kadınlara böyle kötü davranılıyor?

babam yaklaşık 15 gün önce benzin istasyonunu açtı...
tanıtım için oraya ajanstan bayan çalışanlar geldi... son iki gün ise gelmek istemediler. istasyona gelen tipler o kadar iğrenç ki... milletçe iğrenç olduğumuzu düşünüyorum. o kızlar orada tanıtım için bulundular ve yavşayan mı dersin hakaret eden mi dersin her türlü edepsizlik var...
anlamakta zorlanıyorum neden bu ülkenin halkı kibar olmayı top olmakla aynı şey olarak görüyor? ayrıca bu ülkenin kadınlarında zerre akıl yok! ben bunca senedir bütün kızlara iyi davranıyorum en ufak iyi muamele görmedim hiçbir kızdan... sadece bir teşekkür yeterdi be... içten bir gülümsemeyle bana sarılabilirlerdi...

bunca senedir depresifim ve mutsuzum... çünkü hayatımda hiçbir kadın yok ve olmadı...

neyse evet nerde kalmıştık? ha evet... ülkenin kültürü bozuk... insanlar cinselliğe ve kendine düşman olmuş. buna kültür diyorlar. sanki ülkece erkek soyundan mitoz olarak türedik ve kadınlar hatalı üretim... açıkçası türk erkeği o müthiş gururunun incinmesine alışkın olmadığı sürece kadınlara daha çok eziyet edecek. ve kadınlarda baskıya karşı gelip iyi insanlarla arkadaş ve sevgili olmadığı sürece başları beladan kurtulmayacak...

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...