Lisedeyken sadece sevgilimle el ele tutuştum diye babam osmanlı tokadı atmıştı şimdiki kızlar çok rahat değil mi?

Şimdiki dediğim 2000lerde sosyal medyadaki hareketler, konuşmalar, giyim kuşam falan çok değişti artık kız çizgisinden git gide uzaklaşıyor gibiler

0|0
23|25

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bazıları uzaklaşıyor. Birlikte olmayı ne yazık ki marifet sanıyorlar. Keşke tokatlar durmasa idi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir ahlak bekçisi daha sanırım baban izin vermedi diye yapamadıkların sana baya koymuş

6|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Şimdi ki babalar netten dürtüyor.

0|1
    1|0
  • Herkez değişti en iyisi Mr. Robot gibi olmak

0|0
    1|0
  • Peki sana göre baban iyi mi yaptı kötü mü?

0|0
    1|0
  • rahatlar

0|0
    0|0
  • 1990 Dogumluyum Mirc'te chat yapardım Zurna Kanalında 2004 2005 Yıllarında azmı manita düsürmüstüm Eskiler eskiden güzeldi son sanslı nesil bizdik..

0|0
    0|0
  • Devir değişti artık cumhuriyet tokadı var ehe ehe:/

0|0
    1|0
  • Birde beyoglunda cihangir 'i gor sen... oouvv fena... aileleride kizlarimizi okula gonderiyoruz saniyor... amann banane ya kafalarina gore takilsinlar

0|0
    0|0
  • zaman devri iştee

0|0
    0|0
  • Kızlar rahat...

0|0
    1|0
  • aynen batiya özeniyolar sosyal medya saolsun özeniyolar onlarda yapmak istiyo

0|0
    0|0
  • Yaş 35 olunca böyle olur

0|0
    0|0
  • Gül bitti mi? 😄

0|0
    0|0
  • Ohooo cift dikisin ustune cift dikis atanlar var sen rahat ol... temiz kiz yok neredeyse

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sen 20 yıl sonrayı gör

0|0
    1|0
  • Kesinlikle katiliyorum.

0|0
    3|0
  • Ne yani babanın sana bu yüzden tokat attığı zamanları mi özlüyorsun?

0|0
    0|0
  • Selçuklu atsaydı.

0|0
    1|1
  • Cinsel dinsel tinsel batılı çelişkiler bunlar

0|0
    3|0
  • Özentilik, merak, gıybet, başka bişey değil

0|0
    3|0
  • hemde ne kadarr artık babasının yanında el ele gezıyorlarr

0|0
    3|0
  • Eğer öyleyse şuanda senin gibi birisi yok ben görmedim

0|0
    3|0
  • Sımdı sanalda neler yapıyorsun el tutmak yerıne neler tutuyorsun

0|0
    0|0
  • içinde bişeyler kalmıl yazıkkk :D

0|0
    0|0
  • O zamanlar ortam daha samimiydi..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Bende el ele tutusmaktan öte gitmemis biri olarak sorunu cok sacma buldum. Baban izin vermiyor diye yapmadigin seylerle baskalarini elestirmen komik. Eminiz serbest birakilsin daha fena olurdun.

3|0
    0|0
    • 3ay

Kişi herkesi kendi gibi bilirmiş.

• 3ay

Asıl zarın beyinde oldugunu biliyorsun ama simdikilere "kız olmaktan uzaklasiyorlar" diyorsun oyle mi? Yedim mi sence senin bu lafi cevirmeni?

• 3ay

Kız olmaktan uzaklaşıyorlar derken orda bel altı en son kast ettiğim mana olabilir ancak ama tabi anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az.

• Bana sınıf arkadaşım selam verdi diye bebeyi dövdü beni de eve kitledi sen ne diyosun 😁

0|0
    0|0
  • Türkler hic bu kadar genis olmamisti

0|0
    0|0
  • Bazı kızlar iğrenç yorum yapmışlar seviyesine düşme yazık kendilerine denk birilerini arıyorlar şikayet et yeter

0|0
    0|0
  • Biz eşek kadar olduk hala bile sevgilimiz olsa babamiza söyleyemeyiz

0|0
    0|0
  • Aynen korkudan bulusamazdik simdi aileleriyle bile tanisiyolar. Yazik bize

1|0
    0|0
  • Rahatlıkla ne alaka

1|0
    0|0
  • O zaman sana eskiden insanlar 14-15 yaşında evleniyordu şimdi çok geç değil mi ya da eskiden görücü usülü vardı şu an çok daçma feğil mi diyeyim zaman ilerledikçe insanlar değişiyor buna yargılamadan bakmak lazım

0|0
    0|0
  • biraz öyle oldu haklısın :D ama yiyecek içeceklerden vs insanlar ergenliğe daha erken giriyorlar, artık o olaylar eski kafalılık olarak kaldı

0|0
    0|0
  • Aynen ya ben facede siniftan bir erkek arkadasimi eklememe babam izin vermiyidu o derece 😂

0|0
    0|0
  • Sen bide geleceği gör

0|0
    0|0
  • benim kafama takılan babanin bunu nasil ogrendigi

0|0
    0|0
  • Evet bencede zaman deyisdikce insanlar da deyisiyor ama dahada kotuye getdiyi kesin

0|0
    0|0
  • Normali bu gülüm

0|0
    0|0
  • Benim burda dikkatimi ceken tokat oldu senin dikkatinide milletin kızları çekiyor galiba

0|0
    0|0
  • Evet ya

0|0
    0|0
  • Şîmdiki kızlar xxl öpüşüyo sevişiyo ben beraber kafeye gidecem demeye çekinirdim

0|0
    0|0
  • Aynen aşırı rahatlar

0|0
    0|0
  • Osamanlı tokadı değildir o. Olsaydı şu an aramızda olamazdın yahu.

0|0
    0|0
  • Ya ne alakası var. Cidden saçmalamışsın insanların hayatı seni ne ilgilendirir?

0|0
    0|0
  • Baban müsaade etseydi sen daldan dala atlardin :D Şu an bakire degilim evlenemez miyim gibi sorulari hep sen acardin. Oyle izlenim veriyorsun :D

2|0
    0|0
  • Arkadaşım bence baban yanlış yapmış çocuk senin çocuğun olabilir ama senin davranışlarına karar veremez sana doğru-yanlışı öğretip seni yönlendirmesi gerekir zorlaması değil çocuklar etrafta sapık var diye istediğini giyemeyecek değil bence sapıklar olmasa bu sana normal gelebilirdi

3|0
    0|0
Yükleniyor...