Fazla mi tepki gösterdim haksız mıyım?

İs yerine girecegim fakat bazı testler falan istendi. Anlaşmalı hastane gibi bir şey var oraya gitmemi söylediler çok uzak ve doktor bugün için öğle ye kadar oradaymis. Evden 1 saat önce çıkmama rağmen apar topar gidiyorum. Fazla sokakda kimse yok yol bostu karşıya gecerken bir araba vuruyordu. Bir tane gens 20 23 yaşlarında da bana kör musun lan sen dedi arabanın camindan çıkarak bende elimde ki çantayla kafasına kafasına vurdum körüm lan körüm dedim manyak midir nedir dedi bastı gitti. Ve bu yüzden doktoru kaçırdım. Cumartesi pazar girdi. Haksız mıyım ya?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• İnsanlar panik halinde ve öfke halinde bazen böyle tepkiler verebiliyor. Senin tepki nde onunki de yanlış. Şöyle olabilirdi:

Genç çocuk: kusura bakmayın. Umarım çok korkmadinuz ve birseyiniz yok?

Sen: yo iyiyim teşekkürler. Biraz korktum sanırım ama geçer şimdi. Dalgınım biraz ve acelem var sizde kusura bakmayın.

Genç çocuk: sizin için birşey yapabilir miyim. Su falan almamı ister misiniz?

Zorlarsam aşka kadar götürürüm ben bu muhabbeti :) geçmiş olsun. Dert etme pazartesi halledersin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hahahha güldürdün 😂 Evet haklısınız kusura bakmayın dese bende öyle derdim ne insanlar var ya

• 3ay

Gulmene vesile olmama sevindim. İyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...