Sizce ben pasif miyim?

Lisedeyken bizim sinifin kizlari oyun oynuyodu. Ben de yanlarina gittim. Sonra kizin biri beni gosterdi "oynamiycak o" diye. Ben de zaten sinifta kimseyle konusmuyodum. Neyse oynayin siz dedim ciktim. Sizce korktum mu kizdan. Diklenmekten korktum mu? Ama onemsemedigimden de cikmis olamaz miyim?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kararı veren sensin en iyi sen bilirsin sebebi biz sadece olaya durum yorumu yapabiliriz ilk akla gelen kavgadan kaçtı (çoğu zaman doğru tespit değildir) ikinci akla gelen dayak yemekten çekindi , üçüncü akla gelen kavgacı bir tip değil sadece insanlar ile sorun yaşamaktan hoşlanmıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lisede ne oyunu ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• pasifsin. kendinizi ezdirmeyen karaktersizlere. yanlarına kar kalmasın. bana deseler ana avrat küfür eder kavga çıkarırdım.

0|0
    0|0
  • Pasif değilsin

0|0
    0|0
  • olur öyle arada

0|0
    0|0
  • neden çıktığını bilmiyorsan ne dielim sana :D bariz eziklik.

0|0
    0|0
  • 1. senin için cok bir önemi var mı 2. sen dogru cevabı biliyomusun sence neydi😕

0|0
    0|0
  • naif

0|0
    0|0
  • oo atarlanmıs kendi çapında..

0|0
    0|0
  • Ozguvensizsin.

0|0
    0|0
  • korkma kız :) daha gencsin ne pasifi :D

0|0
    0|0
  • Hımm seks var burda

0|0
    0|0
  • Millettwki derde baktım kendi derdimi unuttum zorrr

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama genel olarak hayatta pasif miyim onu merak ediyom. Hukukcu filan olmaz benden.

• 3ay

Aplacım neden olmasın o lisedeydi lisede bana yüz vermeyen kıza şu an benden beni istese vermem. geçmişine takılma gül geç. hukukçu diye bir meslek yok ayrıca. ve bunu denedim ben arsızlık herzaman kazanır arsız ok az

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunun cevabini kendin verebildigin zaman pasif degilsin derim

0|0
    0|0
  • Eziksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...