Sizce gerçekler mi daha acı yoksa kurduğunuz bir hayal ile hayal kırıklığına uğramanız mı?

Bence gerçekler çok acı hep yüzüne vurur gibi geliyorlar, sizce?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bence insan her ne olursa olsun gerçeği söylemeli.. Bir yalana yani olmayan birşeye inanıp hayal kırıklığına uğramak daha kötü.. Düşünsenize birisi size bir yalan söylüyor ve siz bu yalana o kişiye güvendiğinizden dolayı inanıyorsunuz. (unutmayın ki yalanın bacakları kısadır) Elinde sonunda yalan ortaya çıkıyor ve bu durumda gerçek söylenseydi üzüleceğinizden en az 2 kat daha fazla üzülürsünüz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Gerçekler acıdır. Ama kurupta düşleyipte yapamadımız hayaller bambaşka bir acıdır. onun kadar acısı bulunamaz

1|0
    0|0
  • bir insanın bir gün öleceğini bilerek yasaması kadar acı bişey var mı sence yasıyosun saatten gelen her tık sesi senin zamanın 1 saniye daha azaldıgını gösteriyo hayale kafa yoracağımıza onu gerçeklestirmek için ugrasmamız lazım gerisi bos

1|0
    0|0
  • Gerçekler acıdır. herkes kabul edemez

1|0
    0|0
  • Gerçekler daha acı.

1|0
    0|0
  • Gerçeklerin acılığina alisiyorsunda hayal kurmadan duramiyorsun illa bir sekilde de hayallerini gelip kırıyor biri

1|0
    0|0
  • Işte hayallerin yıkılınca gerçeklerle yuzlesiyorsun.

1|0
    0|0
  • Gerçekler acıdır. yakar ama güçlendirir zamanla...

1|0
    0|0
  • Kurduğum hayal ile hayal kırıklığı

1|0
    0|0
  • Gerçekler acı.

1|0
    0|0
  • Bence ikincisi 😂😂😁

1|0
    0|0
  • gerçekleri biz acı hale getiriyoruz

1|0
    0|0
  • Gerçekler senin kurdugun hayalleri kağıttan yaptıgın ev gibi bozar

1|0
    0|0
  • gercekler acidir baklava tatlidir o halde baklava gercek degildir

1|0
    0|0
  • Acı yok.

1|0
    0|0
  • Gerçekler iyi hırpalar

1|0
    0|0
  • Gercekler

1|0
    0|0
  • Gerçekler çok daha acı ve somuttur hayal kırıklığı olayın soyut halidir ve içinde yaşarsın

0|0
    0|0
  • Gerçekler.

0|0
    0|0
  • Kurduğum hayal ve hayal kırıklılığım çok daha kötü.
    Lan bir kızı sevdim yıllarca sırf ilerde onu daha iyi yaşatayım diye bölüm değistirdim. Daha çok çalıştım. çünkü ilerke onunla birlikte olcağımı ve çocuklarımızın olacağını hayal ediyordum. Okulda sırf onun için başarılı oldum. Yani ciddi düşündüm onun için.
    Kıza açıldım be reddeildim. Sonuç hayal kırıklılığı.
    :( :(

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• gerçekler acı

0|0
    0|0
  • Hayal kırıklığı tabiki, gerçekler acıtmaz

1|0
    0|0
  • hayaller hayal kırıklığı

0|0
    0|0
Yükleniyor...