Akbiliniz bittiğinde birisinden istediğiniz oldu mu? Neden bu kadar değişik bir halkımız var?

ben bugün istedim. önce durakta bir adama dedim abi böyle böyle hangi otobüse bineceksiniz dedim? adam sanane binecem işte bir tanesine napıcan dedi. dedim akbilinizi kullansam ücretini versem felan. adam bir triplere girdi. olmaz git doldur felan dedi. dedim hay tipine sokim dedim ( içimden neler dedim o ayrı. ) . sonra dedim otobüste alırım birinden bindik otobüse. dedim akbilini kullanabilecegim biri var mı? kimsede tık yok. sanırsın hepsinde hgs ogs felan var ya. kimse akbil basmamıs hepsi öpücükle binmiş. dedim böyle sacma sapan insanlara lanet olsun durdur abi otobüsü ben inicem dedim. şoför abi sıkıntı degıl yok desede sinirden bir sonraki durakta indim. taksiyle gittim gideceğim yere.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Halk agresif ve cimri

0|0
    0|0
    • 3ay

ya böyle birşey yok. bu akbil maceram. yer verme konusu, otobüste yer kapma maceraları var milletin neler neler ya.

• 3ay

Yakın olsa yürürdün

• 3ay

aynen yürürdüm. :)

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke bana denk gelseydin ben hayrına çok akbil basıyorum yoksa bitmiyor aylık akbil :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Bugün sabah bitmiş haberim yok kimseden istemedim indim gittim doldurdum

0|0
    0|0
    • 3ay

bende dolduracaktımda sansıma arıza mı yapmıs ne makine. dolum yapamıyorlarmıs.

• Ben utanıyom lan isteyemiyorum ama taksiye değil minübüse biniyorum akbil bos olunca 😂😂

0|0
    0|0
    • 3ay

minibüs yokki :D varda 3 kere binmem gerekiyor minibüse sen düsün. uzun yani mesafe

Yükleniyor...