Neden birbirimizi öldürüyoruz?

Kadınlar doğum yaparken acıyla çığlıklar atıyor, vücutları sınırlarının sonuna geliyor... Bir insanın doğumundan ölümüne kadar ona verilen emekleri hiçe sayıp onları nasıl öldürürüz? Öldürmek nasıl bir zihniyettir? Neden dünyada hep savaş var? Suriye, ırak, türkiye, iran, ukrayna, arap ülkeleri, filistin... Neden hep savaş var?
Neden herkes birbirini sadece politik ve kimlik için bu kadar öldürüyor?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Uyanmayan bir toplum. Ve müslüman kılıklı vicdansız kalplerin başa geçmesi. Hepsi Batı'nın, Amerika'nın, daha doğrusu İsrail'in parmaklarında insanları oynatması. İnsan öldürürken, "Allah-u Ekber!" diyorlar. Ve öldürdükleri insanlar masum. Hepsi toprak kavgası gibi gözüküyor yüzeysel olarak; ancak din kavgası.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük balik küçük balik meselesi bu insanlar kanla besleniyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Katiliyorum

0|0
    0|0
  • Çıkarına ters düşen birşey varsa ortadan kaldırma çabası birde Müslümanlar olrak çok cahiliz herkesin bir gazıyla insan oldurebilir herşeyi yapabilir bir birimize düşman olabilir ben hiç Yahudi hristiyanı vs bir birine girerken görmedim hep muslumanlar.

0|0
    0|0
  • Haklisin
    Dogum aninda cekilen aciyi tum dunya insanlari tatsaydi
    Bir hayat almanin yuku altinda ezilirlerdi

0|0
    0|0
    • 3ay

ben empati kuruyorum. açık konuşacağım: kürdüm.
      pkkdan nefret ederim. türk askerine saldıran vicdansız yaratıklar onlar. ama tayyip erdoğan hatalı politikalarıyla hem kürtleri öldürdü hemde pkknın elini güçlendirdi... biliyorsunuz ki pkk avrupada lobi faaliyetleri olan bir örgüt. geçenlerde avrupa parlamento binasında sergi açtılar. ve türkiye güneydoğudaki yıkık fotoğraflarla suçlandı. aslında savaşı başlatan pkk ama tayyip yüzünden pkk hep kazanıyor. ecevit döneminde bitme noktasına gelmişti...

lanet olsun ab abd ve rusyaya... umarım sonları osmanlının sonu gibi olur ve onlarda haksızlığa uğrarlar...

• 3ay

o dönemde pkk bitme noktasına gelmişti. pkk 2003 sonrasında hızla parladı. tayyip ise çözüm süreci yaptı. ben türkiyeye bağlı kalmak istiyorum. kürdistanda bir aşiret reisinin kölesi olmak istemiyorum...

• 3ay

Seni tebrik ediyorum.
      Devlet iconde devlet bayrak altinda bayrak olmaz

Erkekler Ne Diyor 1

• Tek bir hücre ALLAH'A iman edene kadar savaş olacak, aynı zamanda kıyamet alametleri

0|0
    0|1
Yükleniyor...