Soru detayda acil yardım lütfenn?

Kardeşimin müstakbel görümcesi bir ayakkabı almış ama ona olmamış. Oda abisine sözlüne versem giyermi demiş. Kardeşim alsammı almasammı diye kararsız. Almasa yanlış anlarlar diye düşünüyo. Resmini bile çekmiş göndermiş sözlüsü sana getiricem demiş. Sizce almalımı redmi etmeli. Kararsızız bacı gardaş. Resmini çekmiş göndermiş sözlüsü.Soru detayda acil yardım lütfenn?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• benden sıze nacızane abla tavsıyesı...
    *ıstemedıgınız bısey ıcın acık acık hayır demeyı bılın. asagıda okudum tarzı degılmıs. bu durumda net olarak dıyecek kı... cok tesekkurler banada sordunuz. ama benım hıc tarzım bır ayakkabı degıl. belkı baska bır ıhtıyac sahıbının ısıne yarar. begenmedım degıl, guzel ayakkabı ama ben bu vb ayakkabılar gıyemıyorum. gıbı gıbı gercegı acıklayan kırmayan ama yardımcıda olan bır ıfadeyle karsısına cıkın. sozlun kızmaz. zorlada kabul ettırecek hallerı yok. senın ayak numaranı dusunup sormuslar ama baska bır gercekle karsılarına cıkınca kırıcıda olmaz.

*ama tarzı olsaydı alsın nıye almayacakmıs kı derdım. ama asagıda tarzı okuyunca boyle yazdım :) <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• o değilde halı güzelmiş onu nerden almışlar sorsana :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle almasın.

0|0
    0|0
  • Olayı anlamadım :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Kardeşimin görümcesi ayakkabı vericekmiş giysin diye olmamış ona. Kardeşimde alsammı diye sordu. Reddetsem ayıp olurmu diyo

• 3ay

Atıyorum yorumları kararını versin.

• 3ay

At yani bence verilen hediye geri alınmaz. Ben sana hediye ettim artık giyer misin atar mısın yoksa birine mi verirsin senin kararın desin.

Yükleniyor...